Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu: bi tasarım elle nasıl kodlanır

merak ediyorum ele kodlicamda
Mesaj06.09.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

O nasıl oluyor Question Neutral

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj06.09.2011, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sanırım demek istediğiniz "kod yazmak".
Bunun için bütün kodların neye yaradığını yani kod uzmanı olmanız gerekiyor. Kısaca bu anlatılacak bir şey değil. Bunu ancak kod uzmanı kişiler yapabilir. Dilerseniz internette konuyla ilgili araştırma da yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Mesaj06.09.2011, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

dream weawerde tasarım kodlama çin işlkkencesi bitürlü yapamadım videosunuda izledim kodlamanın
Mesaj06.09.2011, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunsitesi20 yazmış:
dream weawerde tasarım kodlama çin işlkkencesi bitürlü yapamadım videosunuda izledim kodlamanın

Dreamweaver da bir tasarım kodlamak kodları sıfırdan yazmaktan daha kolaydır. Kod yazmak için kodları çok iyi bilmeniz gerekiyor, fakat dreamweaver ile çok az bir kod bilgisi bile yeterli olabiliyor. Başka anlatımlarla yapmayı deneyin.
Mesaj07.09.2011, 01:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım kodlamak için aşağıdaki başlığı inceleyebilirsiniz... Bu konu Dreamweaver ile tasarım kodlamanıza yardımcı olacaktır...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=165774
Mesaj07.09.2011, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunsitesi20 yazmış:

kardeş sen yeni başlıyorsun herhalde o yüzden sana çin işkencesi gibi geliyor asıl kodları elle yazmak daha zor ben dreamweaverde 1 saatte yaptığım tasarımı elle 4,5 saatimi alıyor kod yazmak daha eziyetli birşey dreamweaver olmasaydı işimiz yaştı zaten kod yazarken ufak bir html taglarını unutursak tasarım allak bullak alıyor o hatayı düzeltmek ve unutulan kodu bulmak çok daha uğraştırabiliyor dreamweaverde böyle bir şey pek söz kosunu değil ilk başta herkeze karışık gelebilir dreamweaver banada çok karışık gelmişti ama zamanla öğrenip alışıyorsun.Dreamweaveri en basitten anlatmaya başlayan videolu anlatımları izlersen senin için daha verimli olur çünkü bazı kişiler dreamweaveri karışıktan anlatmaya başlıyor onlar pek verimli olmayabilir
kolay gelsin iyi çalışmalar Wink
Mesaj07.09.2011, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasimkaynagi yazmış:
oyunsitesi20 yazmış:

kardeş sen yeni başlıyorsun herhalde o yüzden sana çin işkencesi gibi geliyor asıl kodları elle yazmak daha zor ben dreamweaverde 1 saatte yaptığım tasarımı elle 4,5 saatimi alıyor kod yazmak daha eziyetli birşey dreamweaver olmasaydı işimiz yaştı zaten kod yazarken ufak bir html taglarını unutursak tasarım allak bullak alıyor o hatayı düzeltmek ve unutulan kodu bulmak çok daha uğraştırabiliyor dreamweaverde böyle bir şey pek söz kosunu değil ilk başta herkeze karışık gelebilir dreamweaver banada çok karışık gelmişti ama zamanla öğrenip alışıyorsun.Dreamweaveri en basitten anlatmaya başlayan videolu anlatımları izlersen senin için daha verimli olur çünkü bazı kişiler dreamweaveri karışıktan anlatmaya başlıyor onlar pek verimli olmayabilir
kolay gelsin iyi çalışmalar Wink

Aslında haklısın.. Yeni başladığınız için sorun yaşamışsınızdır.. Ben Dreamweaver'ı açıkça söyleyeyim 1 ayda çözmüştüm.. Belki de daha fazla... Verdiğim konu gayet güzel açıklamış... Eğer anlamazsanız forumda arama yaparak videolu anlatımlara bakınız...
Mesaj07.09.2011, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı elle kodlamak imkansıza yakındır. Dreamweaverda yapabildiğin kadarını elle yazarsın. Diğerlerini programla.
Mesaj07.09.2011, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuntutsagi yazmış:
Tasarımı elle kodlamak imkansıza yakındır. Dreamweaverda yapabildiğin kadarını elle yazarsın. Diğerlerini programla.

okadarda değil abartmayın bu işle yoğun uğraşan bazı kişiler dreamweaver kullanmıyor,bende staj yaptığım yerde bilgisayarda dreamweaver yoktu mecbur notdefterinden yapıyorduk baya eziyetli oluyor ama stajyerimdeki bilgisayarcı dreamweaver hiç kullanmıyodu adam sadece notepad ile yapıyor banada kolaya kaçıp dreamweaveri de kullanma demişti Smile ama şu varki dreamweaver kullanılmadan da profesyonel tasarım yapmak çok zordur orası kesin
Mesaj07.09.2011, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

krdeş kod alırsın ütünde oynarsın iş te nediyim arka plan başlık menü vs.
Önceki mesajları göster: