Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörümüz ua1905ua'e Teşekkürler

Son Zamanlarda Forum ile Daha fazla ilgilenen Değerli Moderatörümüz ua1905ua'e Gönülde Teşekkür Ediyorum.

TEŞEKKÜRLER "ua1905ua"

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj10.09.2011, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Forumda Çok Aktif Çalışıyor ..
Mesaj10.09.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emeği büyüktür bu forum üzerinde

En son benimsitem1993 tarafından 10.09.2011 15:42:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.09.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Duygularıma kulak vererek en içten cevap veriyorum.
Slogan haline geldi her yerde belirtiyim gibi sizler için burada mücadelemi sürdürüyorum.
Aldığım alacağım ve yaptığım herşeyi bedava-sitem hizmeti için yaptığımdan kimsenin şüpesi olmasın.
Diğer moderatorlerimizinde benim kadar zamanı olsaydı.
Aynısını yapacaklarından şüpem yok.

Başlığa şöyle bir göz atığımızda nekadar kişisel başlık olarak görünersede.
Aslında kişisel bir başlık değil.
Bedava-Sitemi ilgilendiren bir konu.
Bu nedenle. Şöyle bir karar aldım.
Bu başlık altında. Moderatör olarak

Arrow Ne yapmalıyız
Arrow Bizden isteyiniz nelerdir
Arrow Nelerin değişmesini isterdiniz.
Arrow Bizimle paylaşmak istedikleriniz.
Arrow Ve daha fazlası.

Buradan bize duyura bilirsiniz. Hepinizin yazdıkları analiz edilecektir.
Ve foruma yansiyacaktir. Forumu kurtarmak bizim elimizde.
Sizlerin desteğiyle bunu başara biliriz. Bu nedenle çekinmeden düşündüklerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyorum.
24/7 online olmaya ve hizmetimi sürdürmeye devam.
Herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler/Saygılar. ua1905ua

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 10.09.2011 16:30:04 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj10.09.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıklamanız için teşekkürler. Rolling Eyes
Benim tek isteğim, biraz daha ilgi.Keşke diğer moderatörlerimiz de Online olabilseler.
Forumda hemen hemen her şeyi yapmaya çalışıyorsunuz.Keşke Yönetim'de bu kadar duyarlı olabilse. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum size.
Rolling Eyes
Mesaj10.09.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993
Moderatör olduğunuz dönemden bilirsiniz.
Yönetimin ilgilenmesi için hergün baskı yapılıyor. Yapılmıyor değil.
Bu dönemlerde ilgileniyorlar bunu kolaylıkla açıklaya bilirim.
Hakan bey bize her konuda destekçi oluyor. Ve eksiklerimizi gideriyor.
Tabiki bununla bitmiyor. Biz moderatörler olarak.
Bedava-Sitem kullanıcılarımıza sahip çıkmalıyız.
Bunuda yaptığımı(zi) düşünüyorum.
Kullanıcılar bize. Bizde hem kullanıcılara ve foruma sahip çıkarsak herşeye bir çözümleme getire biliriz.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 10.09.2011 16:00:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.09.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modumuz yeterince ilgili.Bende ilgisini kayıtsız kalmayıp teşekkür ediyorum.Saygılar,kolay gelsin.

M.Aslan
Mesaj10.09.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua;
Hiç bilmez olur muyum?..
Evet, Moderatörlerin ve Hakan Bey'in emeği çok fazladır bu sistem üzerinde.
Ama Almanya'daki Yönetimin ilgisiz kalması beni üzüyor. (Bunu belirtmek istedim.)
Benim mod olduğum zamanda da böyleydi, şimdide. Siz elinizden geleni yapıyorsunuz. Bana sadece emekleriniz için teşekkür etmek düşer. Rolling Eyes

Mesaj10.09.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle teşekkür ederim...
Bence bazı eksiklerde görülmemeli...
Hatırlarsak bundan 2-3 ay önce moderatör arkadaşlarımız online bile olamıyorlardı...
Şimdi tekrar toplanmaya başladılar ve inşallah en kısa sürede burası çok daha büyük bir kullanıcı kitlesini konuk edecek...
Bu kullanıcı kitlesinden kastım online olma açısından...
Benim fikrim ise aynen şöyle ;

Yeni gelen kullanıcılara forumu tanıtmak adına bir grup oluşturulmalı.. Bu grup 24/7 ya da vakit bulduğunda yeni gelen kullanıcılara aynı mesaj olmamak kaydı ile (herkes ile tek tek ilgilenilecek) forumu tanıtmak... Bu çok önemlidir.. Eğer kaliteli kullanıcılar istiyorsak forumu onlara tanıtmalıyız.. Çünkü ben ve benim gibi ilk geldiğinde forum nedir bilmeyen kullanıcılar vardır aramızda...

Bu görüşüm dikkate alınsa da alınmasa da teşekkürler...

Bunun yanında grafiker arkadaşlarımızın neden tasarım istek başlığına bakmadıklarını merak eder oldum... Grafikerler sadece bir başlık altından mı istekleri karşılıyorlar?

Şimdiden verilecek cevaplar için teşekkürler...
İyi Günler & İyi Forumlar
Mesaj10.09.2011, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimsitem@
yönetici ekibimiz desteklerini bize vermeye başladılar.
Birebir iletişim içerisinde bulundum. Bu geçmişte pek yapılmıyordu.

Grafikdizayn@
Grafikerlerimiz tabiki sadece grafikerlerimiz burada adlı başlıkta bulunmayacaklar.
Forumun geneline yansımaları gerekir.
Ayrıca online olma konusuna değinmek isterim.
Kendimden yola koyulacak olursak. 4 senedir. Hergün onlineyim.
Sadece kısa bir dönem online olamadım. Ailevi sorunlar sebebiyle ve nişanlımın vefat etmesinden dolayı.
Ysnsen ve gececi40 askerde olduğunu çoğunuz bilirsiniz.
Diğer moderatörlerimiz tatil nedeniyle giremediler.
Sonuç olarak 24/7 buradayım isteklerinizi bana ilete bilirsiniz.
Diğer moderatör arkadaşlarımızda yavaş yavaş geliyorlar.

En son ua1905ua tarafından 10.09.2011 16:28:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.09.2011, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başınız Sağ Olsun Sayın Moderatörüm.
______

Forum Tanıtma Konusunda grafikdizayn'a Katılıyorum. Bedava-Sitem.Com Kullanıcısı Olupta Forumu Tanımayan Birçok Webmaster var. Ben de Bu Webmasterlere Forumu Tanıtacak Belirli bir Grup Oluşturma Taraftarıyım.

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj10.09.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sempati-tasarim yazmış:
Başınız Sağ Olsun Sayın Moderatörüm.
______

Forum Tanıtma Konusunda grafikdizayn'a Katılıyorum. Bedava-Sitem.Com Kullanıcısı Olupta Forumu Tanımayan Birçok Webmaster var. Ben de Bu Webmasterlere Forumu Tanıtacak Belirli bir Grup Oluşturma Taraftarıyım.

Teşekkür ederim. Fakat bu konuya değinmeden devam edelim.

Ayrıca. Forum tanıtım konusu ciddi bir konu
Yeni bir kullanıcı aramıza katıldığında. Onu yerden yere vurma yerine.
Sahip çıkıp destekçi olmak gerekir. Yenileri kazanmak gerekir anlayişli ve yardımcı olmak herseyin anahtarı.
Defalarca buna benzer konular konuşuldu fakat başlanmadan pes edildi.
Gösteriş için değil.
Konuşmak ici konuşmak. Değil uygulamak gerekir. Uygulamak uygulamak.
Ve sahip çıkmak.

En son ua1905ua tarafından 10.09.2011 16:59:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.09.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni kullanıcılara forumu tanıtma konusunu elimden geldiğince yerine getirmeye çalışıyorum.Eğer ki, bu konu yürürlüğe konursa, o grubun içinde bulunmak isterim.
Mesaj10.09.2011, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size ve Diğer Modlara teşekkürler...Forum yönetmek zor bana göre....Herkes ayrı telden çalıyor,Hepsine bir cevap bulmak,çözüm bulmak zor...Bu konuda sizi tebrik ederim zor bir işi başarıyorsunuz...

Yeni gelen kullanıcılar için farklı projeler geliştirilebilir.Örneğin Grafiker sayısı arttırılmalı...Grafikerler,grafik dersleri paylaşmalı...

Veya Forum dışında genel problemler başlığı altında bir site kurulmalı. 10 tane bedavasitemde uzmanlaşmış üye alınmalı ve her üyenin ayrı mail adresi bulunmalı ve bu adres üzerinden sorunları yöneltebilirler.Veya canlı destek hattı kurulmalı.

Neyse Size başarılar.Kedinize iyi bakmanız dileğiyle.İyi akşamlar.
Mesaj10.09.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazılan son mesajlara toplu bir cevap iletisidir.
Grafiker projesi daha yeni olduğunu unutmamamız gerekir
Genişletip forumun geneline yansiyacagindan eminim.

Yeni gelen kullanıcılarımız ici yeni bir site hazırlanması gerekmez
Forumda yardim etmek ve destekçi olmak.
Daha faydalı olacaktır. Foruma önem vermemiz gerekir.

Önceki mesajları göster: