Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu: biraz vaktini alabilir miyim?

ilk defa bir site yaptım siteme bakıp yorumlar mısınız sitemin içeriğine uygun yeni fikirleriniz alabilirim yorumlarınız ve fikirlerinizi bekliyorum sitedeki anketide cevaplayabilirsiniz forumdanda yazabilirsiniz
Mesaj14.09.2011, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Ola vaktimiz sizin buyrun..
Ayrica baslik site degerlendirme alanina tasinmistir.
Kolay gelsin. Ve basarilar dilerim.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.09.2011, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim
Mesaj14.09.2011, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

serikten selamlar zaman içinde css ye geçtiğiniz zaman çok daha guzel bir çalışma olacak zaten siteniz sadece yurdunuzu tanıtmaya yonelik oldugu için içerikte de zorlanmazsınız.....kolay gelsin Smile
Mesaj14.09.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalnız biryerde hatanız var menüler her tıklandıgında reklam sayfası açılmakta bu da çok sıkıcı.... Crying or Very sad
Mesaj14.09.2011, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne gibi reklam sitede üstte çıkan reklamımı diyorsunuz onun için para ödeniyomuş galiba bi emin olayım hep bu site duracakmı yok sa ilerde boşuna ücret ödemiş olmayayım bi süre daha beklediğimde ödeyeceğim ücreti kaldırcam o reklamı

yoksa yurt reklamından mı bahsettiniz arada ıspartayı tanıtmaya çalıştım ama daha ısparta hakkında ekleyeceğim çok şey var sitenin amacı zaten yurdu tanıtmak reklam yani ilginize teşekkürler bi fikriniz varmı nasıl olmalı mesela
Mesaj14.09.2011, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

o kadar acemiyimki css nedir bilmiyorum seriğede slmlar hayırlı akşamlar
Önceki mesajları göster: