Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi değerlendirirmisiniz

sitemi değerlendirirmisiniz yardımlarınıza ihtiyacım varrr eyni site 5 günlük çocuğum gibi bakıyorum siteme ... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mesaj15.09.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemi değerlendirirmisiniz

askicinvarim yazmış:
sitemi değerlendirirmisiniz yardımlarınıza ihtiyacım varrr eyni site 5 günlük çocuğum gibi bakıyorum siteme ... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

yazım yanlışı yapmışım yeni demek istedim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked
Mesaj15.09.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitende imla ve yazım yanlışları var
css tasarıma geçmelisin
tittleni düzenlemelisin
sitene çeki düzen vermelisin
içerik eklemelisin

10/4 başarılar...
Mesaj15.09.2011, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

değerlendirmen için çook teşekürler hepsini yapmaya çalışıcam daha yeniyim zamanlaq olacak ..
Mesaj15.09.2011, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyo war galiba sitede nerden geldigini bilmediğim sesler geliyor.

Sitende içerik WAr ama bkmadım içeriklere.blog tarzı bişeyler Yapabilrsin.makaleler ekleyerek okuyucu kitlesi bulabilrsin.Tabi önce iyi bi css Gerek .
kolay gelsin diyorum Smile
Mesaj15.09.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

çook teşekkürler radyoyu kaldıryrm ozaman haklısın tekrar teşekkürler önerilerini değerlendiricem ...
Mesaj15.09.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

2/10
Mesaj16.09.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/5 Krdsm Üstdeki Mesaj Panosunu Kaldır Bence Çirkin Duruyo İlla Koymak İstioyrsan Alta Koy Very Happy Ozaman 10/8 Olur Sonra Güzel Bir Menü Ayarla Pembe Kırmızı Arası Bak Gör O Zaman'da 10/10 Olur Very Happy
Mesaj17.09.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam chat için ayrı bi sayfa ayarladım gerçektende güzel oldu ama menü işinde sıkıntım var nasıl ayarlıcagımı bilmiyorum dün css ayarladım yapmaya çalıştım site tamamen kaydı zor düzeltim şimdi korkuyorum o işlere grmeye sadece menüdeki yazılarım rengini değiştirebiliyorum site siyah kırmızı ağırlıklı die kırmızı siyah yaptım yazıları değerlendirmen için ççoookkk teşekkürler ..
Önceki mesajları göster: