Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarımda 2 arkaplan

tasarımmımda nasıl 1 uste 1 de altta arkaplan koyabılırm kodunu verırsenız sevınırım
Mesaj16.09.2011, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu: cceap

konuyu açarsan sevinirim anlamadımda ?
Mesaj16.09.2011, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sımdı dostum bazı sıtelerde en uste yukseklıgı 200 px olan bır bacground var ve uzunlamasına tekrar etmıyor sadece yana tekrar edıyor sayfanın en altında yıne bır bacground var oda yana tekrar edıyor bunu nasıl yaparız

ben sadece sordugum bu ıkı bacgraoundu nasıl yazarım css kısmına cunku 1 yazdım dıyelım 2 cıyı yazdıgım zaman 1 gıdıyor en allatıkı bacground gelıyor busefer nasıl 2nıde bırden durdururum
Mesaj16.09.2011, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayali-karakter yazmış:
sımdı dostum bazı sıtelerde en uste yukseklıgı 200 px olan bır bacground var ve uzunlamasına tekrar etmıyor sadece yana tekrar edıyor sayfanın en altında yıne bır bacground var oda yana tekrar edıyor bunu nasıl yaparız

ben sadece sordugum bu ıkı bacgraoundu nasıl yazarım css kısmına cunku 1 yazdım dıyelım 2 cıyı yazdıgım zaman 1 gıdıyor en allatıkı bacground gelıyor busefer nasıl 2nıde bırden durdururum

sende 2 resmi birleştir tek parça halinde yaz Smile
Mesaj16.09.2011, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum ozaman olmuyor ıste yana tekrar ettıgı zaman bozuluyor
Mesaj16.09.2011, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sende arkaplan ekleme koduyla değilde arkaplan sabitleme kodu ile birleştirdiğin resmi ky o zaman katlanmaz sabit kalır Smile
Mesaj16.09.2011, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayali-karakter yazmış:

bir tanesini 1024x768 px de yap diğerini de istediğin boyutta ayarla

ama biara diğer sitelerimde denemıstım olmustu

Kod:
body
{
background-image:url('RESİM LİNKİ EKLE');
background-repeat:repeat-x;
}

ikinci bir arka plan için bunu kullan Arrow

Kod:
body
{
background-image:url('RESİM LİNKİ EKLE');
background-repeat:repeat-x;
width:100px;
height:100px;
}

width: genişlik
height: yükseklik

Mesaj17.09.2011, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum yıne olmadı tek arkaplan kullansam busefer ıstedıgım gıbı olmuyor ne yapmam gerekıo bılen varmı
Mesaj17.09.2011, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

doslar buldum ama bu kodları neyın arasına yazacam body arasına yazınca olmuo bı dersı ızleyın yapabılırsenız banada ogretın http://www.vidobu.com/videoPlayer.php?videoID=1480&setID=52
Mesaj18.09.2011, 01:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

UNUT GİTSİN SACMA BSY
Önceki mesajları göster: