Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: :arrow: lutfen yardım emeğe saygı!!

Mad sitemdeki resimleri sayfanın ortasına veya başka biryere alamıyorum ve bunun gıbı gazete vb. alınıyormu yoksa alınmıyor mu onu da bilmıyorum yardımcı olursanız sevınırım emege saygı Exclamation
sitem şu bakmak isterseniz http://www.bjzbize.tr.gg
Mesaj21.09.2011, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen içerik ile ilgili kodlarıda kutucuklara kaydediyorsun.Sayfalarımı değişten yeni sayfa açıp içerik ile ilgili kodları o sayfaya kaydedersen yazıların veya resimlerin sitenin ortasında yani sayfalarında çıkacaktır.Her açtığın yeni sayfaya isim vermeyide unutma.
Mesaj21.09.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: tşkr

yardıınız için size minnettarım ama yapamadım gine ne yaptıgımı anlatıyım sizin dediğiniz gibi sayfaları değiştirden sayfayı yonet kısmından yeni sayfa aça tıklıyorum başlıgı rasgele bırseyler yazıyorum altında buyuk mesaj kutucuguda kodu kopyalıyıp kaydete basıyorum ben bayragı mesela o anasaya veyagazete gıbı klosorun ıcıne değilde direkten sayfanın ortasına yapmayı istiyorum bilmem anlata bildimmi saygılarımla
Mesaj21.09.2011, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: +++++++++

+++++++++++
Mesaj21.09.2011, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tşkr

bjzbize yazmış:
yardıınız için size minnettarım ama yapamadım gine ne yaptıgımı anlatıyım sizin dediğiniz gibi sayfaları değiştirden sayfayı yonet kısmından yeni sayfa aça tıklıyorum başlıgı rasgele bırseyler yazıyorum altında buyuk mesaj kutucuguda kodu kopyalıyıp kaydete basıyorum ben bayragı mesela o anasaya veyagazete gıbı klosorun ıcıne değilde direkten sayfanın ortasına yapmayı istiyorum bilmem anlata bildimmi saygılarımla

Şimdi Yedfsdfsdfsd bu isimle sayfa açtın sayfa açmayı bildiğine göre sayfaya koyduğun resmin kodunun başına <center> koyarsan o resim sayfanın ortasına gelecektir,bu yazdığın yazılar içinde geçerlidir
.

<center> :Ortalar
<Left > :Sola yaklaştırır
<RIGHT> :Sağa yaklaştırır
Bu kodları kullanırsın.
Mesaj21.09.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardımın için çok teşekür ederim allah razı olsun Saygılarımla Başarılar
Mesaj21.09.2011, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjzbize yazmış:
Yardımın için çok teşekür ederim allah razı olsun Saygılarımla Başarılar