Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2011, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
arkadaşlar aşağıdaki linkten siteme reklam verbilirsiniz

http://aykutservis-com.tr.gg/Reklam-A%26%23287%3B%26%23305%3B.htm

reklam aği kapanmıştır Sad
Mesaj31.05.2011, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
aykutservis-com yazmış:
arkadaşlar aşağıdaki linkten siteme reklam verbilirsiniz

http://aykutservis-com.tr.gg/Reklam-A%26%23287%3B%26%23305%3B.htm

reklam aği kapanmıştır Sad

senin reklam mı ne için?
Mesaj05.06.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Popup

emre--zengin yazmış:
Popup reklam olacağına küçük reklam olsaydı ve reklamları sitenin bir bölümüne yerleştirmek zorunlu olsaydı çok iyi olurdu.

+1
Mesaj05.06.2011, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlla Pop-Up Olacaksa Bence Site Panellerimizden Çeşitini Biz Seçelim Böyle Afedersiniz Ama J*golo Siteleri Çıkarsa En Sinirime Giden Şey Bu Olur.
Mesaj07.06.2011, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemi sili piçler ananınızın amına korum
Mesaj06.07.2011, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden yazıydı o daha iyiydi ama siz bilirsiniz..
Mesaj12.07.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence yukarıdaki reklamlar dursun öbür büyük reklam kaldırılsın
Mesaj02.09.2011, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

birkere layer yada pop-up olmasın biz hani ck salak insanlar değilizki zorunlu olarak tr.gg kullanalım gider freehoost+domain alırız(reklamsız olan bircok host var)yada 10tl host alır + php dili destekli bir site kurarız

2. reklam kaldır 65 tl demissiniz tr.gg deki 100 tane siteyi satışa koysanız o kadar parayı kimse vermez

3. Artık tr.gg devri bitmek üzere deil bitti ben 4 yıl once buralardaydım birecok sitemi kendim sildim simdi 1 tane var fazla ilgilenmiorum acıkcası reklamları goze batmadan yapmalısınız böle sizin deilde bizim kazancımız bence önde olmalı yoksa kimse .html sayfa kurabilen bir sistemi birde reklamlı bir sekilde kullanmaz gider hostunu domaini alır .php dili nide destekleyen scriptte kurabilen sınırsız dunyaya girmis olur

Yada hic yokda wordpress den bir blog acar reklamsız

Hani tr.gg cok yuksek sınırsızlıklar icinde birsey deilkki millet goze batan reklamlar olduğu halde kullansın şundan 3 yıl once gunluk tekil hiti 8bin 9bini bulan butun site sahibleri sitelerini terk etti ve simdi acanlarda 1 ay icinde bırakıor ona göre dusunup reklamları koymalısınız siz pop-up yada layere devam edecekseniz zaten kimse kalmaz bs de
Mesaj02.09.2011, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence reklamlar daha kip olmalı
Mesaj07.09.2011, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben bile sitelerde gezerken layer yada pop-up görünce direk kapatıomki pop-up larda virüs olduğundan(pc yi zombi yapıorlar ) engelledim pop-up acılan sitelere girmior suan yani pop-up ve layer kalkması lazım yoksa tr.gg devri tamamen biter
Mesaj24.09.2011, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

chrome da pop up ve layer çıkacağı zaman site bulunamadı diyo bi kaç kere yeniliom reklamsız açılırsa açılıyo yoksa siteletin çoğuna erişemiyorum biraz önce kendi siteme girmek için 10 dk uğraştım.. : Rolling Eyes Confused Sad Question Question Question