Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Acill Css Kod lazım

Merhaba arkadaşlar Adobe Dreamweaverde bi tasarım yaptım. Ama bunu siteme koyduğumda çok dağnık gözüküyor.Hatta bazı bölümleri hiç gözükmüyor. Css kodu olmadığı için böyle olduğunu sanıyorum. Elinizde varsa bana yardımcı olabilir misiz? Eğer tasarımımı yapabilirsem bana yardımcı olan kişiye 1 yıllık reklam sözü veriyorum. Lütfen???
Mesaj09.07.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Çözülmüştür.
Mesaj27.09.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Söylersen bana da yardımcı olursun lütfen söylermisin Smile Mr. Green Neutral Exclamation Question Idea Arrow Wink Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad Laughing Surprised Sad Cool Confused Smile Very Happy Shocked Mad Razz
Mesaj27.09.2011, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekercesitleri yazmış:
Söylersen bana da yardımcı olursun lütfen söylermisin Smile Mr. Green Neutral Exclamation Question Idea Arrow Wink Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad Laughing Surprised Sad Cool Confused Smile Very Happy Shocked Mad Razz
Konuyu Hortlatmışın Very Happy
Mesaj27.09.2011, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sheltox yazmış:
sekercesitleri yazmış:

Nasıl yani Very Happy
Mesaj27.09.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekercesitleri yazmış:
sheltox yazmış:
sekercesitleri yazmış:

Nasıl yani Very Happy
Konu 3 Aylık Ve Konuyu Açanın Sitesi Silinmiş
Mesaj27.09.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sheltox

Konu 2011 De Açılmıştır , Bunun İçin Hiç Bir Sakınca oLmadığını Sanıyorum ;)
Mesaj27.09.2011, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
@sheltox

Konu 2011 De Açılmıştır , Bunun İçin Hiç Bir Sakınca oLmadığını Sanıyorum Wink
2 aylık konular pek güncel olmuyor. ayrıca arkadaşın sitesi silinmiş
Mesaj28.09.2011, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

evcetttt t Twisted Evil
Mesaj28.09.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Olabilir

Olabilir ama bakın bu konuya can geldi haksızmıyım Very Happy hemde yeni bir konu açıcam ordan sorcam Mr. Green Neutral Idea Arrow Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Laughing Cool Confused Shocked Very Happy Smile Sad Surprised
Önceki mesajları göster: