Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.09.2011, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu: css yi worldpress çevirmek ?

nasıl oluyor arkadaşlar ?

yanlız çok iyi bilen birisi varsa acil gerek pm gerekse forumdan yazabilirsiniz.

not: tr.gg de kullanmıcam tasarımı

Mesaj29.09.2011, 03:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hazır worprees temaları olduğunu biliyorum onların modullerini indirip kodları ayırıyorlar ama , pek fazla bilmiyorum Wink

İce Blue Önizleme Sayafası ; http://psdgrapichs.tr.gg/
Mesaj29.09.2011, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

texasdesign yazmış:
ben hazır worprees temaları olduğunu biliyorum onların modullerini indirip kodları ayırıyorlar ama , pek fazla bilmiyorum Wink

yok onlar değil ftp ile diğer siteme atıcam bilen yokmu hiç arkadaşlar ?

Mesaj29.09.2011, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya baslıgı fln yanlıs yazmısım k.bakmayın wordpress olacaktı Mr. Green

Mesaj29.09.2011, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilen yokmu arkadaşlar ?

Mesaj29.09.2011, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim pek bir bilgim yok. Ancak o iş yatar söylemek istedim Smile Çünkü sadece css dosyası ile çalışmıyor wordpress eğer daha önce wordpress teması yüklediysen wordpress'e fark etmişsindir. Ama tabi bilen birileri varsa ya da böyle bir şey oluyorsa yazsınlar Smile

Wordpress gibi bedava sistemler için tasarım yapma programı mevcut. İçerisinde resim de barındırıyor. Hazır bannerler, menuler butonlar. Programın adı artisteer. Dene derim. Açılışta wordpress'i seçer tüm dosyaları wordpress dosyalarına göre kaydedersen ve wordpress e ftp ile atabilir ya da yönetim panelinden ekleyebilirsin Smile
Mesaj29.09.2011, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

dewiller007 yazmış:
Benim pek bir bilgim yok. Ancak o iş yatar söylemek istedim Smile Çünkü sadece css dosyası ile çalışmıyor wordpress eğer daha önce wordpress teması yüklediysen wordpress'e fark etmişsindir. Ama tabi bilen birileri varsa ya da böyle bir şey oluyorsa yazsınlar Smile

Wordpress gibi bedava sistemler için tasarım yapma programı mevcut. İçerisinde resim de barındırıyor. Hazır bannerler, menuler butonlar. Programın adı artisteer. Dene derim. Açılışta wordpress'i seçer tüm dosyaları wordpress dosyalarına göre kaydedersen ve wordpress e ftp ile atabilir ya da yönetim panelinden ekleyebilirsin Smile

sadece css dosyası demedim css kodlarını wordpress nasıl yaparım demıstım internette anlatımı vardı ama ondan pek bişi anlamadım o yuzden birde dedim foruma yazayım photoshop la çizdiğim tasarım var elimde onu nasıl wordpress te düzgün çalıstırabılırım bunu öğrenmek istiyorum (tabi bilen varsa)

Mesaj30.09.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm üzgünüm onu bilmiyorum :/ Ama artisteer ile tasarımın boyutuna göre ayarlayıp yanılmıyorsam resimleri yerleştirebiliyorsun. Menü, banner vs. :/
Önceki mesajları göster: