Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.10.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Her çödüğün soruna 5 TL

Aşağıda baya uğraşıp çözemediğim iki sorunum var bunları çözücek birilerine ihtiyacım var ve çözdüğü sorun başına 5 TL göndericem telden.. Bunları yaklaşık 1 ay önce yine foruma yazdım ama cevaplayan olmadı bakalım para ödülü verince cevaplayan çıkcakmı? Bu arada ben yardım ederimde göndermez falan demeyin bu aralar ufaktan bi kontör merkezinin şifresini çaldım o yüzden hiç kafanızı yormayın kontör bol.. (Tüm hatlara) Wink

Sorun 1=> Bs nin normal css menüsünü sağ tarafa taşıdım position relative yaparak ama ana sayfamda göreceğğiniz gibi menüye yaklaşan her resmi otomatik olarak menünün bittiği noktaya taşıyor. Eğer resim küçük olursa sığıyor ama büyük olduğunda yeterince alan olsa bile menüden aşağı gidiyor.. eğer position absolute yaparsamda menü diğer divlerden etkilenmedii için menü bölümünden aşağı doğru uzayıp gide biliyor.. Bu resmin aşağı gitmemesi için ne yapmalıyım?

Sorun 2=> Bs nin orjinal menüsü üzerinde oynayıp arka plan resmi falan ekliycem böyle üstüne gelince ayrı resim falan olcak bulunduğum sayfada ayrı şekil alt sayfalarda ayrı şekil falan yapıcak.. Normalde arkaplan koyuyorum her menü elemanına üzerine gelince deişmeyide ayarlıyorum ama bulunduğum sayfa ve alt sayfaların farklı görünmesini yapamıyorum.. Bana Bs nin menüsünü dediğim gibi değiştircek bi kod lazım resimlerini kendim ayarlıyabilceim birşey..

Siteme Para karşılığı blog şeklinde çokça yazı ekleyecek elemanda arıyorum ilgilenenlerin dikkatine.. Wink (Ücreti fazla veremem belki ama sms paketlerinizi bedavaya getirebilirsiniz ayda 20TL atarım her türlü..) Wink
Mesaj02.10.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse yokmu yaw?? 10 TL oldu yokmu çözcek insan??
Mesaj02.10.2011, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

DOSTUM BUNUN YERİ BURASI DEĞİL... PROMOSYONLA NE ALAKA İLGLİ BAŞLIPĞA AÇ MOD..LARA SOR..
Mesaj02.10.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya ne bilim bilemedim nereye açıyım... açtım buraya öle.. Very Happy
Mesaj02.10.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
Ya ne bilim bilemedim nereye açıyım... açtım buraya öle.. Very Happy

dediğim gibi modlara mesaj at
Mesaj02.10.2011, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Kilit Lütfen.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj02.10.2011, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi geçen bi moda mesaj attım 1 hafta sonra cevap geldi benim durumum acil zaten çözebilen çıkmadı lan bi yardım edin diom yardım etmek yerine konu kilit falan kitleyin abi nabıyım ya para veriom onada yok bilen yokmu şunları yaw... öööfffff kitleyin gitsin..
Mesaj02.10.2011, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paraylamı cevap arıyorsun Smile hemde bedava sitemde şaşırdm doğrusu Rolling Eyes
Mesaj02.10.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Paraylamı cevap arıyorsun Smile hemde bedava sitemde şaşırdm doğrusu Rolling Eyes

abi demekki adama gına geldi ki.. adam en son parayla çare arıyor...
Mesaj02.10.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
imanfedaisi yazmış:

ehehe olabilr burda kime bıkkınlık gelmezki Smile
Mesaj02.10.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
tevhidforum yazmış:
imanfedaisi yazmış:

ehehe olabilr burda kime bıkkınlık gelmezki Smile

bu aralar şikayetler dahada arttı sanki millet isyanda... ÇÖKÜŞTE DİYOR ÇOĞU BS İÇİN
Mesaj02.10.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne zamandır öyle zaten Smile bu forumun iyi hali 3 ay öncesini görseydin bide benm çektiklerimi Razz
Mesaj02.10.2011, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Ne zamandır öyle zaten Smile bu forumun iyi hali 3 ay öncesini görseydin bide benm çektiklerimi Razz
burası seninle benim sohbet chat konum gibi oldu sanki KİLİT GELMESİ AN MESELESİ BENCE :d
Mesaj02.10.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
imanfedaisi yazmış:
burası seninle benim sohbet chat konum gibi oldu sanki KİLİT GELMESİ AN MESELESİ BENCE :d

Haklısn bidaha yazmayalımSmile
Mesaj02.10.2011, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
tevhidforum yazmış:
imanfedaisi yazmış:

Haklısn bidaha yazmayalımSmile

BENCEDE BİR DAHA YAZMAYALIM AMA BU SON OLSUN BAK Smile