Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2011, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme ulaşamıyorum

merhaba sayın yetkililer,

great-leaders.tr.gg sitemin msn adresini öğrenmek istiyorum, 4,5 adet msn adresim var ancak hepsini denedim hiç birine gelmedi acaba unuttuğum bir msn adresimmi var şifreme ulaşamıyorum çünkü sadece msn adresimi vermeniz yeterli olacktır teşekkürler.
Mesaj03.10.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteme ulaşamıyorum

by-clan-ailesi yazmış:

great-leaders.tr.gg sitemin msn adresini öğrenmek istiyorum, 4,5 adet msn adresim var ancak hepsini denedim hiç birine gelmedi acaba unuttuğum bir msn adresimmi var şifreme ulaşamıyorum çünkü sadece msn adresimi vermeniz yeterli olacktır teşekkürler.

Kimse bunu yapmaz çünkü o hesabın sana ait olduğunu bilmeleri lazım ve sen bunu kanıtlamak zorundasın.. Zaten kanıtlasanda belirli yerlere ulaştırman zaman alabilir
Mesaj03.10.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteme ulaşamıyorum

e-internetevim yazmış:
by-clan-ailesi yazmış:

Kimse bunu yapmaz çünkü o hesabın sana ait olduğunu bilmeleri lazım ve sen bunu kanıtlamak zorundasın.. Zaten kanıtlasanda belirli yerlere ulaştırman zaman alabilir

Kanıtlayabilirim ne tür kanıt isterlerse saten benim msn adresim yazıyor site profilinde ama msnyi yollayınca gelmiyor profildeki messengerdende bir e-mail yolladım cevap bekliyorum..
Mesaj03.10.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum direk site yöneticilerine mesaj at... onlar artık çaresine bakarlar
Mesaj03.10.2011, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
dostum direk site yöneticilerine mesaj at... onlar artık çaresine bakarlar

destek mail'e e-posta yolladım ama geri dönüş olmadı sanırım yoğunluktan, olmadı 48 saat içinde geri dönüş gelmesse tekrar atacağım..
Önceki mesajları göster: