Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2011, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Kodlama Yardım[Ödüllü]

Arkadaşlar 2-3 kere aşağıdaki linkten kodlama isteğinde bulundum ama , malesef ilgilenen olmadı;
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190772

bende şöyle bir şey düşündüm, tasarımı en güzel kodlayan kişiye sitede 30 günlük reklam vericeğim , yalnız kodlarda gerekli linkleri url koyucağımız yere '[buraya link]' şeklinde yaparsanız , daha iyi olur , ve lütfen kodluyacak arkadaşlar bu konu altında değilde , mesaj olarak kodlarsa memnun olurum Wink

Tasarım; http://i53.tinypic.com/8vyt08.png
Mesaj27.09.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Kodlama İsteklerinizi Sabit Başlıktan Yapınız ..
Mesaj03.10.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.10.2011, 04:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

dragonfablehilesi yazmış:
Birsürü Başlık Açmana Gerek yok

Gerekli açıklamayı ben yapmış bulunmaktayım gerisi moderator arkadaşlarmıza kalmış .
Mesaj04.10.2011, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha Benim Müzik Sitemin Tasarımıda Gelmedi 2 HaFTa Oldu Sad
Mesaj04.10.2011, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

istemek yerıne kendınız kodlamayı deneyım yaaaaaa Smile
Mesaj05.10.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis Mod olmak için her konuya yorum yapıp sinirleri geriyosun Evil or Very Mad

Ayrıca Yönetim ilgilenmiyorr ise Ben kendi kodlamamı yaptıktan sonra içeriğimide eklerim sonra ilgilenmeye başlıycam zaten bekleyin az kaldı

Ayrıca kodlamak öyle tek tuşla olan birşey değil madem biliyorsun sabit başlığa adam lazım oraya geç heaven Evil or Very Mad
Mesaj05.10.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanblur yazmış:
aykut-servis Mod olmak için her konuya yorum yapıp sinirleri geriyosun Evil or Very Mad

Ayrıca Yönetim ilgilenmiyorr ise Ben kendi kodlamamı yaptıktan sonra içeriğimide eklerim sonra ilgilenmeye başlıycam zaten bekleyin az kaldı

Ayrıca kodlamak öyle tek tuşla olan birşey değil madem biliyorsun sabit başlığa adam lazım oraya geç heaven Evil or Very Mad

Ya kardeşim siz bu aykuta niye böyle davranıyorsunuz adama helal olsun bs de hiç yardım eden uyaran birisi yok ve ben aykut kardeşimizi tebrik ediyorum.Çok iyi birisi yardım ediyor herkeze.Ben olsam ne kadar sevinirim böyle birisi olduğuna forumda .
Mesaj05.10.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi siteni nasıl yaptın peki

texasdesign.tr.gg
Mesaj05.10.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yaparım ne zamana istiyorsun ??
Mesaj06.10.2011, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
1-2 kere sabit basliktan isteklerinizin yapilmasi aciklanmistir.
basligin linki Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190772
Isteklerinizi bu baslik altinda dile getiriniz. Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: