Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava net.ms ve 1.5 gb hostin 999 tb trafic hediye gir içer

çok iyi bir fırsat ayagınıza geldi şimdi hoohleye kaydolanlara bir adet
siteadı.net.ms domain ve 1.5 gb ve 999tb ylık hosting yanında hediye sitenize hostinginiz eklenmş olcak ve sitede wordpress veya joomla isterseniz phpbb forum kurulu olarak elinize verilcek kaydolmak için arama yapmak için hemde hiçbir ücret ödemeden acele edin kaydolmak için bu msj cevap yazmanızda yeterlidir

En son hoohlekayit tarafından 05.10.2011 11:52:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.10.2011, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj dediğin mesajına cevap yazdım. Cevap nerede diye sormazsın sanırım! E şimdi ben kaydolmuş oldum mu?
Mesaj05.10.2011, 04:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm kaydolmuş oldunuz artık hoohle aramalarında siteniz çıkcak hediyeniz olan site için lütfen isim söyleyiniz ve hosting için kayıtlı olcak e-posta isterseniz e-postayı biz yeniden açırız nasıl isterseniz arama yapmak için

En son hoohlekayit tarafından 05.10.2011 11:53:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.10.2011, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aaaa görünmeyen sayfalarımı bile indexlemişsin! Zart zurt uzantılı sayfalarımı gördüm bir an! Hey'can'landım!

Bu arada siteye ihtiyacım yok; (çünkü; en az 150 tane sitem vardır, bu kadar sitem olduğuna sitem ediyorum bazen ama..) teşekkür ederim.

Ayrıca; her forumun kuralları ve yasakları var. Biliyorsun. Forumlara saygı göstermek onların kurallarına da uymak demektir.

bla bla bla.
Mesaj05.10.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baslik kilit. Forumdan banlandiniz.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: