Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2011, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Karşılıksız Alınan Linkler Hakkında

Arkadaşlar , konuya gireceğim birazdan ama her şeye ban atıldığı gibi bunada atılmasın. Konu yanlışsa belirtilsin kilitlensin. Yanlış yere başlık açsak 1 hafta ban yiyoruz.

Neyse..

Bazı arkadaşları görüyoruz karşılıksız link alıyorlar forumda.. Ben neden aldıklarını sormak istiyorum burdan onlara eğer bu yazıyı okuyorlarsa..

Sitede dış link barındırmanın PR düşüreceğini , ziyaretçi sayısını azaltacağını bilmiyorlarmı ? Şu devirde linkleri bile parayla satıyorlar.

Neden karşılıksız link alıyorsunuz arkadaşlar size zararı varken ?

Tekrar söylüyorum yanlışsa konu banlamayın hemen. Amacım sadece bilgisiz arkadaşları biraz olsun bilgilendirmektir.
Mesaj08.10.2011, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.10.2011, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlkod yazmış:
Arkadaş doğru söylüyor...
Teşekkürler
Mesaj08.10.2011, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında haklısın. ama link alınca gerçekten eklemişler mi diye girip bakıyorlar sonra beğenince hep giriyorlar böylece hit biraz yükseliyor. ben bu düşünceyle link alıyorum Very Happy Mr. Green
Mesaj08.10.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
aslında haklısın. ama link alınca gerçekten eklemişler mi diye girip bakıyorlar sonra beğenince hep giriyorlar böylece hit biraz yükseliyor. ben bu düşünceyle link alıyorum Very Happy Mr. Green
1-2 gün gelir sonra hit yine yerlere düşer. Zaten o kadar linkle günlük hit 1k olsada PR yine yükselmez.
Mesaj08.10.2011, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
osmanlisultanlar yazmış:
1-2 gün gelir sonra hit yine yerlere düşer. Zaten o kadar linkle günlük hit 1k olsada PR yine yükselmez.

Evet Haklsınız Geçici Sadece 1-2Gün Yararlanan Biziz Smile

Önceki mesajları göster: