Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2011, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: SAYACIM GÖZÜKMÜYOR LÜTFEN BİLGİLENDİRME VE YARDIM!!!

Sitemde sayfamınaltında istatislikler adı altında gözüken sayacım 4-5 gündür birdenbire gözükmez hale geldi.Bunun nedeni nedir admin lütfen beni bu konuda bilgilendirin.Teşekkürler..
Mesaj13.10.2011, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralar bölümününden sayacı kaldırmışsınız.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj13.10.2011, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Yanıtınız için teşekkürler fakat ekstralar bölümünde sayaç eklentim duruyor.Kontrol ettim ve kaldırmadım. Kendiliğinden tablo yok oldu ve güncellemelerle ilgili bir sorun mu yani sitenin alt yapısı ile ilgili anlayamadım. Çözücü bir yardım getirilirse sevinirim.
Mesaj13.10.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aşağıdaki sayacı nasıl geri getirebilirim sorun ayarlarımdamı? (ki ayarlarımla oynamadım) yoksa site ile ilgili bir sorunmu çünkü daha öncede zaman zaman oluyor ve kısa bir süre sonra düzeliyordu fakat baya zaman geçti.
Mesaj13.10.2011, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ektralardan Forum İmzası ekstrasıdır o.Sen onu silmişsin sanırım.Ekstralardan geri yükleyebilirsin.İyi Çalışmalar.
Mesaj13.10.2011, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ektralardan Forum İmzası ekstrasıdır o.Sen onu silmişsin sanırım.Ekstralardan geri yükleyebilirsin.İyi Çalışmalar.

Arrow Yanıtınız ve bilgilendirme için teşekkür ederim.Fakat ayarlarımda bir silinme söz konusu değil bir çok kez kontrol edilerek aktif edildi.Herhangi bir düzelme veya değişiklik olmadı halen sayacım görünmemekte.