Forum'da ara:
Ara

Yarışmalara Katılacakmısınız?
Kesinlikle EVET
  12%
[ 1 ]
Evet
  37%
[ 3 ]
Hiçbir Fikrim Yok
  25%
[ 2 ]
Hayır
  0%
[ 0 ]
Saçma Buluyorum
  25%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2011, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaris-MerKeZi | Yeniden Döndük? Yorumlar?

Evet arkadaşlar.Lafı Uzatmadan Konuya giriş Yapayım.2010 Yılında AÇmış Olduğumuz Sitemiz 8 Adet Geleneksel MW Yarışması başlattı.Yarışmalarımıza Toplamda 1200 den fazla site katılırken sitemize TOPLAM 25538 ziyaretçi (108448 klik) kişi Girdi.Buzamana kadar göstermiş Olduğumuz en büyük İndex sayısı 565 Pagerank Sayısı İse 3'tür(Pagerank ilgilenmediğim İçin Düştü-İndexler ise Yarışmalardan sonra sitedeki sayfaları sildiğimden dolayı Yokoldu)
Tasarımı Yenileyip Bedava siteme Dönmeyi düşünmüştüm aslında.Ancak Bu tasarımın Büyük Üstadım Hackerfriend Tarafından da kullanılmış Olmasını göz önünde bulunarak vazgeçtim.Ancak Tasarımda BirÇok yeri editleyeceğimizden Şüpheniz Olmasın.Bundan Böyleki yarış merkezi Sitemizde:
1-)Katılan her sitenin Kendine özel Paneli.
2-)VIP Sisteme Profiller Eklenmesi
3-)Grafik Yenilenmesi
4-Ödüllerin Artışı(Reklama göre .com domain vs)
5-)VIP Üyelere Özel Online Logo Yapabilecekleri sayfa(VIP Girişi ile girilecek)
ŞİMDİ SİZLERDEN İSTEDİĞİM YENİ DÖNEMDE YARİS-MERKEZİ.TR.GG Yarışmalarına Katılıp Katılmama Durumunuz?Lütfen Anketi cevaplayınız.Yoğunluğa göre ödülleri belirleyeceğiz.
Mesaj17.10.2011, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj17.10.2011, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dunya yazmış:
başarılar

Teşekkürler.
Mesaj17.10.2011, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ödülleriniz neler?
Mesaj17.10.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ödüller aslında cazip geliyor bir ihtimal katılım sağlayabilirm
Mesaj17.10.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

acaba sponsor alımı olacakmı
Mesaj18.10.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ödüller Sponsorlara göre değişecek.Ancak 8.geleneksel yarışmada Olduğu gibi bir host ve domain firmasını ALıcağız yarışmaya.Muhtemelen 1.ye .com Veririz.
Sponsorlar 5 site olucak.Alımlar Sitede yayınlanacak.
Mesaj19.10.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yaris-MerKeZi | Yeniden Döndük? Yorumlar?

yaris-merkezi yazmış:
Evet arkadaşlar.Lafı Uzatmadan Konuya giriş Yapayım.2010 Yılında AÇmış Olduğumuz Sitemiz 8 Adet Geleneksel MW Yarışması başlattı.Yarışmalarımıza Toplamda 1200 den fazla site katılırken sitemize TOPLAM 25538 ziyaretçi (108448 klik) kişi Girdi.Buzamana kadar göstermiş Olduğumuz en büyük İndex sayısı 565 Pagerank Sayısı İse 3'tür(Pagerank ilgilenmediğim İçin Düştü-İndexler ise Yarışmalardan sonra sitedeki sayfaları sildiğimden dolayı Yokoldu)
Tasarımı Yenileyip Bedava siteme Dönmeyi düşünmüştüm aslında.Ancak Bu tasarımın Büyük Üstadım Hackerfriend Tarafından da kullanılmış Olmasını göz önünde bulunarak vazgeçtim.Ancak Tasarımda BirÇok yeri editleyeceğimizden Şüpheniz Olmasın.Bundan Böyleki yarış merkezi Sitemizde:
1-)Katılan her sitenin Kendine özel Paneli.
2-)VIP Sisteme Profiller Eklenmesi
3-)Grafik Yenilenmesi
4-Ödüllerin Artışı(Reklama göre .com domain vs)
5-)VIP Üyelere Özel Online Logo Yapabilecekleri sayfa(VIP Girişi ile girilecek)
ŞİMDİ SİZLERDEN İSTEDİĞİM YENİ DÖNEMDE YARİS-MERKEZİ.TR.GG Yarışmalarına Katılıp Katılmama Durumunuz?Lütfen Anketi cevaplayınız.Yoğunluğa göre ödülleri belirleyeceğiz.
Önceki mesajları göster: