Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2011, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Benim için gerekli bir öneri (Herkes içinde gerekli olabilir

Sitemde illerin tanıtımları var . ama çok uzun olduğu için insanlar araştırmakta zorluk yaşıyor . bu nedenle [Arama Motoru] gibi bir ekstra olursa güzel olur bence . örn : istanbul

İllerin Tanıtımları 1 (İl il Türkiye) adlı başlıkda ....satırda ( satırı gösterirken satıra inecek .) istanbul adlı kelime bulundu .

Eğer iki tane varsa

İllerin Tanıtımları 1 (İl il Türkiye) ve (Örnek Sayfa) adlı başlıklarda ..... satırda istanbul adlı kelime bulundu .

Böyle bir ekstra yapılırsa ben sevinirim ve benim için iyi olur Smile ekstralar bölümünde arama motoru gibi birşey bulamadım . bu yüzden bu konuyu açtım

bu konu sadece benim için değil diğer bedava sitem üyeleri içinde iyi olur bence ... şimdiden teşekkür ederim Smile
Mesaj18.10.2011, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

arama motorlarını google gibi siteler ücretsiz veriyor zaten ama bedava sitemde verse iyi olur
Mesaj18.10.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

google ' e üyeliğim yok arama motoru için üyelik lazım diye biliyorum ? Question
Mesaj18.10.2011, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bildiğim kadarıyla lazım değil zaten lazım olsada googleye üye olmak okadar zor degil
Mesaj18.10.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

googlede üye olmak için tel . no fln gerekli değilmi ? bi aralar gerekliydi
Mesaj19.10.2011, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Telefon numarasi istemez.
Bu basligi inceleyiniz.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=167200
Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: