Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.10.2011, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: The Walking Dead... (Bakmalısın.)

Bu forumda Ben10 dizisinin yanı sıra, büyüklere hitap eden eserler de görülsün istedim. Bu yüzden size bir dizi önereceğim...
"The Walking Dead" Amerikan yapımı olan, Gerilim ve Korku dizisidir. İlk sezonu Cnbc-e'de yayınlanmıştı ve 6 bölümdü. İkinci sezonu ise FX'te başlıyor. Ama şu an internette 2. sezon diye araştırırsanız bulabilirsiniz. (Amerika'da yayına girdi, Türkiye'de 1 hafta sonra yayına giriyor, ondan ötürü...)

Diziden kareler eklemek isterdim ama kaldırılacağı için eklemiyorum.Eğer Bilim-Kurgu ve Korku türlerini seviyorsanız, bu diziye bakmalısınız.

The Walking Dead bir zombi kıyametinin sonrasını ele alan bir dizi...

Arrow http://youtube.com/watch?v=lgvgAFzldMs

2.15'teki sahne için çok uğraşmışlar.Filmin sahne arkası görüntülerinden bakabilirsiniz bu sahneleri nasıl çektiklerini.

Dipnot: Bu film Prison Break ve Lost'tan sonra, izlenmesi gereken diziler arasında bana göre... Hazır yeni çıkmışken, takip edin derim.

En son balikesirerdek tarafından 20.10.2011 16:57:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.10.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk sezonunu Cnbc-e'de izlemiştim gayetde basarılı bulmustum Bakalım 2. sezonda ne gibi yenilikler olcak Wink
Mesaj20.10.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam hayranlıkla soluk almadan tek saniyesini bile kaçırmadan izlediğim tek dizi diyebilirim. 2.sezon 1. bölümü izleyebilirsiniz nette. İlk sezonu tam 5 defa izledim.
Mesaj21.10.2011, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende şimdi izledim 2. sezonu. Benim kanaatimce, beklediğimize değmiş.
Ben epey beğendim 2. sezonun 1. bölümünü. İzlemeyenler varsa hala, izlesinler.

@sanalalemdar; epey yenilik olmuş. İzlersen sende farkedersin.Lakin bütçe sıkıntısı yaşıyorlarmış. Böyle dedikodular vardı...

Mesaj21.10.2011, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@balikesirerdek
makyajı çok zor diye bi açıklama okumustum çekimlerin normal bir diziden 3-5 saat daha uzun sürüyomus haliyle 10 dakikalık görüntü için normalın üstünde süre harcanıyor dediğin gibi 2.15'teki sahne ayri bisey Smile ama yaptıklarının hakkını vermek lazım izlenecek diziler arasında bas sırada
Mesaj21.10.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu dizinin 1.bölümünden beri izliyorum az bölüm ancak etkileyici sahneler...
ilk e2de izledim sonra bölümleri cnbc-ede yayınlanıyormuş...
Mesaj21.10.2011, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
@balikesirerdek
makyajı çok zor diye bi açıklama okumustum çekimlerin normal bir diziden 3-5 saat daha uzun sürüyomus haliyle 10 dakikalık görüntü için normalın üstünde süre harcanıyor dediğin gibi 2.15'teki sahne ayri bisey Smile ama yaptıklarının hakkını vermek lazım izlenecek diziler arasında bas sırada

2. sezonda epey emek harcamışlar... Hele zaten Şehrin Azizleri'nde oynayan karakterin burada da oynuyor olması güzel bir şey. Evet, aynen dediğin gibi.
Mesaj21.10.2011, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaf pek birşeye benzemiyor bunlar keklık gıbı gelen zombılerı ölduruyo benım tarzım degıl yanı Mr. Green korku da olması lazım içinde Mr. Green

Mesaj21.10.2011, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
yaf pek birşeye benzemiyor bunlar keklık gıbı gelen zombılerı ölduruyo benım tarzım degıl yanı Mr. Green korku da olması lazım içinde Mr. Green

Ha ha ha. Laughing
Farkındaysan dizi bu. Sinema filmi değil ki, Resident Evil ya da Zombieland gibi filmlerin bütçesini ayırabilsinler. Bu alanda en iyi dizi bu. İlk sezonun 2 ve 3. bölümü izlemeni öneririm. Ondan sonra karar verirsin.
Razz
Mesaj21.10.2011, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:
energy26 yazmış:

Ha ha ha. Laughing
Farkındaysan dizi bu. Sinema filmi değil ki, Resident Evil ya da Zombieland gibi filmlerin bütçesini ayırabilsinler. Bu alanda en iyi dizi bu. İlk sezonun 2 ve 3. bölümü izlemeni öneririm. Ondan sonra karar verirsin.
Razz

onlarıda izledim sadece güldüm korku vermesi lazım ah ah kafama göre korku flimi bulamadım ki Mr. Green

Mesaj21.10.2011, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
balikesirerdek yazmış:
energy26 yazmış:

Ha ha ha. Laughing
Razz

onlarıda izledim sadece güldüm korku vermesi lazım ah ah kafama göre korku flimi bulamadım ki Mr. Green

arkadaşlar millet sustu ben gelmeden baya yorum yapılmış ben böyle yazınca beni yaratık fln mı sandınız veya bu adam ne biçim böyle mi dediniz donup kaldınız sanırım korkmayın zararsızım
Mr. Green Mr. Green

neyse başlığa kilit vurulmasın konuya devam Mr. Green

Mesaj22.10.2011, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha ha. Laughing
The Walking Dead güzel bir Gerilim dizisi. Dizi olduğu için pek inandırıcı gelmiyor olabilir makyajları. Ona göre de bütçeleri var. Beni de güldürüyor ama dizinin konusu güzel. Bazen ürküttüğü sahneler de var."Sheriff'in tankın içine girdiği sahne vs."

Diğer bir konu, işim olduğu için cevap veremedim mesajınıza. Sadist birisine benzemiyorsunuz (o potansiyel yok sizde), o yüzden korkmamızı gerektirecek bir durum yok. Rolling Eyes
Eğer korkmak istiyorsanız, Facebook'a "seri katiller" yazıp çıkan sayfalara bakın. Hem genel kültür olur, hem de korkmuş olursunuz. Laughing

Size önerebileceğim birkaç film:
(Eğer bunları beğenmezseniz, daha korkunç filmler de önerebilirim.Arşivim geniş.)

1.)Midnight Meat Train
2.)A Nightmare on Elm Street / 2010 yapımı olanını izle. Süper olmuş.
3.)Saw Serisi (Mantık hataları beni hep güldürmüştür ama gayet güzel film.)
4.)Final Destination 5 gayet iyiydi ama 3 ve 4'ün yerini tutamaz.
5.)REC
6.)Zombieland (Bu film beni epey güldürmüştü.)
7.)Stay Alive (Eski bir yapım ama güzel.)

Şimdi siz bunları bir izleyin. (Saw ve Final Destination'u muhakkak izlemişsinizdir ama bu filmler arasında izlemediğiniz varsa izleyin...)

Dipnot: Bu mesajımda önerdiğim tüm içerik +18'dir. Şimdiden uyarayım.

Konuya dönelim.