Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.10.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Sözlüğümüzü çekip çevirmemize yardımcı olacak kişiler aranıy

Kendini bir şey sanan edebiyatçı tipine bürünmüş bilmediği kavramları tabirleri kullanarak karşı cinsi etki altına almak için sidik yarıştıran kişilere karşı açılmış bir sitedir. Burada realist,gerçekçi kişiler var. İsteğini direk dile getiren edebiyat parçalamayan,ahlak bekçiliği yapmayan kişiler var.Böyle karaktersizlere tepkinizi sitemizden özgürce dile getirebileceksiniz. Ancak bunun için sözlükspot olayında bilgili arkadaşlar lazım. Sözlüğü çekip çevirmemize yardımcı olacak bilgili arkadaşlar. Paramız yok , gönüllü olanlar lütfen ulaşsın. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkürler !
Mesaj26.10.2011, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sözlüğümüzü çekip çevirmemize yardımcı olacak kişiler ar

online-games1 yazmış:
Kendini bir şey sanan edebiyatçı tipine bürünmüş bilmediği kavramları tabirleri kullanarak karşı cinsi etki altına almak için sidik yarıştıran kişilere karşı açılmış bir sitedir. Burada realist,gerçekçi kişiler var. İsteğini direk dile getiren edebiyat parçalamayan,ahlak bekçiliği yapmayan kişiler var.Böyle karaktersizlere tepkinizi sitemizden özgürce dile getirebileceksiniz. Ancak bunun için sözlükspot olayında bilgili arkadaşlar lazım. Sözlüğü çekip çevirmemize yardımcı olacak bilgili arkadaşlar. Paramız yok , gönüllü olanlar lütfen ulaşsın. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkürler !

Ücretsiz hizmet veren sozluspot gibi bir sistemde kolay kolay kimse görev almak istemez.Zaten ücretsiz kendiside kurabilir.Bu benim düşüncem.İyi Çalışmalar.
Mesaj26.10.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerekirse yardımcı olurum. Fakat sozlukspot ile dediğiniz çok kitleli bir siteye tepki değil yanından bile geçemeyiz.
Yardımcı olabileceğim yerlerde, bana nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz ulaşırsan yardımcı olurum Very Happy

Mesaj27.10.2011, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sözlüğümüzü çekip çevirmemize yardımcı olacak kişiler ar

devgezegen yazmış:
online-games1 yazmış:

Ücretsiz hizmet veren sozluspot gibi bir sistemde kolay kolay kimse görev almak istemez.Zaten ücretsiz kendiside kurabilir.Bu benim düşüncem.İyi Çalışmalar.
Peki backlink çalışması yapılmış pr 4 bir sitede görev almak istemezlermi değerli dostum ? Wink

Yakında görüşelim Berkay