Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2011, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Makale başı , 0.50 TL

Arkadaşlar , 250 kelimelik makaleler yazacaksınız , makale başı 50 kuruş vereceğim. Varmı çalışmak isteyen ?
Mesaj27.10.2011, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesim 250 cok onu indir bide fiyatı yukselt anca ama sanırım burda boyle paylasımlar yapmak yasaktı Wink
Mesaj27.10.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
kardesim 250 cok onu indir bide fiyatı yukselt anca ama sanırım burda boyle paylasımlar yapmak yasaktı Wink

aslına bakarsanız @online-games1 fiyatı piyasa fiyatına göre tam ortalama vermiş.Kelime sayısına bir şey diyemicem ama fiyatı daha yüksek başka yerde biraz zor bulursunuz.İyi Çalışmalar.
Mesaj27.10.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
sanalalemdar yazmış:

aslına bakarsanız @online-games1 fiyatı piyasa fiyatına göre tam ortalama vermiş.Kelime sayısına bir şey diyemicem ama fiyatı daha yüksek başka yerde biraz zor bulursunuz.İyi Çalışmalar.
Piyasa düştü hocam , tasarımları logoları 100 liradan 25 liraya çektiler. Fiyatı yüksek tutarsak zararda biz oluruz.
Mesaj27.10.2011, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar.
Bir şeyi çok merak ediyorum.

250 Kelimelik makeleri neden istiyorsunuz ?
Nedenini sorabilir miyim ? belki size yardımcı olabilirim .

Ama nedenini öğrenmeden yardım etmem imkansız .
Ve ayrıca fiyat düşük ama olsun her insanın maddi durumunu anlarım .

Cevablarınızı bekliyorum hocam Smile
Mesaj27.10.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

destek-tim yazmış:
Merhabalar.
Bir şeyi çok merak ediyorum.

250 Kelimelik makeleri neden istiyorsunuz ?
Nedenini sorabilir miyim ? belki size yardımcı olabilirim .

Ama nedenini öğrenmeden yardım etmem imkansız .
Ve ayrıca fiyat düşük ama olsun her insanın maddi durumunu anlarım .

Cevablarınızı bekliyorum hocam Smile
Hocam , bu sorudan sonra , üstüne para verseniz çalışmam Smile Satın alıyoruz sonuçta ne yapacağımız sizi alakadar etmez.

Üstelik fiyat düşük falan değil. Günde 15 makale yazsanız , günlük 7.5 lira aylık yapar 225 lira. Gidip bütün gün gündelikçilik yapan kadın asgari ücretle çalışıyor.

Siz oturduğunuz yerden yarısını kazanıyorsunuz. Bence gayet uygun. Ayrıca kazandığınız bu 225 lirayı sermaye yapıp internet ortamında iş yapabilirsiniz.

Piyasa daha yüksekken makaleyi 1 liradan alıyorduk. 15x30 = 450 lira. Fiyatta sıkıntı yok. Hesap yapın öyle konuşalım Smile

Hayırlı çalışmalar.

Mesaj27.10.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili @online-games1 haklı.Parasıyla değilmi kardeşim ne yapıcan 250 kelimenin nolcağını sen yazıyorsan yaz yazmıyorsan kaybol. Very Happy
Mesaj27.10.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Sevgili @online-games1 haklı.Parasıyla değilmi kardeşim ne yapıcan 250 kelimenin nolcağını sen yazıyorsan yaz yazmıyorsan kaybol. Very Happy
Arkadaş galiba yeni yeni giriyor bu dunyaya. r10'da wsde dolaşırsan , biraz daha anlarsın destek-im
Mesaj27.10.2011, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya aslında güzel iş ama.. ama aklıma direk şu soru geliyor veya sorun yazmak yerine internetten kes kopyala yapıştır ???

Arrow asıl soracağım konu makalenin konusu önemli mi...
Mesaj27.10.2011, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
ya aslında güzel iş ama.. ama aklıma direk şu soru geliyor veya sorun yazmak yerine internetten kes kopyala yapıştır ???

Arrow asıl soracağım konu makalenin konusu önemli mi...
Kes kopyala yapıştır için sizce para ödenirmi ? Smile 5 dakikada 50 makale çıkartır bir insan , sonra zengin olursun Smile Tabikide alıntı olmayacak. Ve konusu önemli. Her konuda yazarım , dilimi kullanabilirim , çekinmem diyen gelsin sadece. Çünkü erotik yazılar bile isteniyor.
Mesaj27.10.2011, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum o zaman kalsın... erotizmle ne işim olur... diğer türlü aklıma esince yazıp sizin görüşünüze sunabilrdim bir ihtimal veya çevrem yazdırırdım vs... başarılar dilerim
Mesaj27.10.2011, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
dostum o zaman kalsın... erotizmle ne işim olur... diğer türlü aklıma esince yazıp sizin görüşünüze sunabilrdim bir ihtimal veya çevrem yazdırırdım vs... başarılar dilerim
Dini konularda yazarım diyorsanız isterseniz ulaşabilirim.
Mesaj27.10.2011, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

SÜREKLİ OLMASA BİLE ARA ARA YAZMAYA VE ÇEVREMDE YAZDIRMAYA ÇALIŞIRIM.. ANCAK SÖZ VEREMEM...
Mesaj27.10.2011, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

@online-games1

Siz bilirsiniz Murat Bey benim için hava hoş nasıl olsa Rolling Eyes
Maddi olarak sıkıntımda şuanlık yok ve ayrıca sizinle çalışmak içinde üstüne para verecek kadar enayide değilim .

Size gerçekten yardım edebilirim çevremde bir çok kişi var ilgilenen 3 - 4 kişi ya çıkar ya çıkmaz 1 özel mesaj uzağınızdayım beklerim . Wink

Kolay gelsin .
Mesaj28.10.2011, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haha yorumlara bakıyorumda gülüyorum dostum Very Happy

Senin işine yarar biri çıkmayacak gibi buradan.
Makale başı 250 kelime nedir ki,
Reklamlardan 0,50 TL Kazanmak için ortalama 5 - 10 kişinin tıklaması gerekiyor.
Buda güncel olmayan bir site için fazlasıyla çok Very Happy

Makale yazarak para kazanmak gerçekten güzel fikir.

Ben yardımcı olmak isterdim fakat şuan kendi sitemde makale yazdığım için yardımcı olamayacağım.