Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar Hakkinda...

Selam Reklamlardan para kazanmanizi anliyorum hakkinizda ama bu ortaya acilan reklam yüzünden cok sikayet aliyorum hem sizi reklam yapiyoruz trenjinizi arttiriyoruz cok kisiye burayi övmüsümdür ama bu cok haksizlik reklam cikiyor kapatma dügmesi bile cikmiyor yok edemiyoruz radyomun önünde kazik gibi duruyor cok hatta bazen o reklam acilmasini bile etkiliyor yanlis bence vede haksizliktir bu tek bisey diycem bu reklama baska bi care bulun böyle haksizlik olmaz sadece söyüyorum silin demiyorum ama bi care bulmazsaniz cok kisi kaybedersiniz bilgilerinize simdiden tesekkürler kolay gelsin...
Mesaj28.10.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Layer Kaldırma Kaldıra Bilirsin Ama sadece açılan pencereyi.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj28.10.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hem popup reklamı hemde splash reklamı kaldırabiliyorsun. yeterki 7 gün dolmadan bunu tekrarla. editörden layer kaldırmaka tıkla ve 3 seçenekten en attakine tıkla ve kaydet. tabiki bu özellik daha eski kullanıcılarda var. sizin editörde varmı bilmiyorum
Mesaj26.11.2011, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Popup yüzünden Çoğu tr.gg den kurulan siteler site sahipleri tarafından ya silindi yada benim yaptığım gibi dondurdu(ilgilenmiyor) popup kişinin siteye olan hevesini kırıyor ayrıca sinir bozucu bir durum bedava-sitem yayıldığı dönemlerde bu kadar aşırı reklama girmiyeceklerini söylemişlerdi ama ne yazık ki durum gözlerinizin önünde 29,90 euro fiyat biçilmiş kaldırılması için mantıklı düşünürseniz bu parayla ücretli domain paket alımı yapılıp hatta kurulumunda bile yardımcı oluyolar bu parayı burada kimsenin vereceğini zannetmiyoru..
Tr.gg kullanıcısı olarak sizden isteğim diğer kullanıcılarında bana destek olmasını isterim.. Popup reklamlarının kaldırılması daha alternatif reklamlar bulun siteye ekleyin örnek üstteki reklam ebatında alta ve üste reklam koyun popup ziyaretçi sayısını ve site sahibinin hevesini kırmakta Yöneticiler Lütfen Bu konuya Duyarlı Olunuz.... Selam ve Dua ile..
Önceki mesajları göster: