Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2011, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: iframe

iframe kodu kullanarak koydugumuz siteyi istedigimiz gibi boyutlandırabiliyormuyuz ? yani genişligi üsten yada yanlardan istedigimiz gibi kısaltabiliyormuyuz böle bi iframe kodu var mı ? tşkler
Mesaj07.11.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: iframe

damaustasi yazmış:
iframe kodu kullanarak koydugumuz siteyi istedigimiz gibi boyutlandırabiliyormuyuz ? yani genişligi üsten yada yanlardan istedigimiz gibi kısaltabiliyormuyuz böle bi iframe kodu var mı ? tşkler

küçültürsün ancak scrollbar çubuğu çıkar onuda kaldırırsın o zamanda site yarım gözükür.
Mesaj07.11.2011, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki yandan degilde üsten küçülte bilirmiyiz. ( alttan degil üsten )
Mesaj07.11.2011, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

damaustasi yazmış:

hegith ve witdh bölümünü kullanarak istediğin gibi değiştirirsin.
Mesaj07.11.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaster-sir yazmış:
damaustasi yazmış:

hegith ve witdh bölümünü kullanarak istediğin gibi değiştirirsin.

Kod:
<iframe src="http://www.bedava-sitem.com/" width="100%" height="300">
Mesaj07.11.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben derdimi anlatamıyorum galiba height kısalttıgım zaman site alttan kısalıyor ben üsten kısalmasını istiyorm . Mesela bakın arkadaş bedava sitemin iframe kodunu vermiş bu iframde beda sitemin bannerinin gözükmesini istemiyorum mesela bunu nasıl yapabilirim diyorum
Mesaj07.11.2011, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

damaustasi yazmış:
ben derdimi anlatamıyorum galiba height kısalttıgım zaman site alttan kısalıyor ben üsten kısalmasını istiyorm . Mesela bakın arkadaş bedava sitemin iframe kodunu vermiş bu iframde beda sitemin bannerinin gözükmesini istemiyorum mesela bunu nasıl yapabilirim diyorum

Arkadaşım sen her hangi bir siteye girdiğinde, sitenin üstümü ilk geliyor, altı mı ? Allah Allah ..
Mesaj07.11.2011, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım tirip yapma bana yardım etmek zorunda degilsin anlamıyorsan yada anlatamıyorsam çek git ne artistlik yapıyon
Mesaj07.11.2011, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef bunu iframe ile yapamazsın
Mesaj07.11.2011, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk ederim
Mesaj07.11.2011, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

damaustasi yazmış:
arkadaşım tirip yapma bana yardım etmek zorunda degilsin anlamıyorsan yada anlatamıyorsam çek git ne artistlik yapıyon

Tirip falan yapmıyorum, yanlış anladın güzel kardeşim. Frame ile açtığın site normal girdiğin sitenin aynısı. Ve hiç bir site girildiğinde alttan başlamıyor. Bunu anlatmaya çalışdım. Özür dilerim ..
Mesaj07.11.2011, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

estagfurllah. bişi daha soracam siteme bakabilirsiniz facebook sitesini iframe verdim bakın nasıl görünüyor .s bu neden böle
Mesaj07.11.2011, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım iframe ile düzenlemeyi yaparsın ancak senin dediğn gibi üsten kısaltma olmaz daraltma alttan olur genişletme sağ taraftan sitene baktım
bi terslik göremedm ben neden böyle dedn kısım nedir?
Mesaj08.11.2011, 02:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: iframe

damaustasi yazmış:

tabikide yapılabiliyor , yanlız iframe tr gg de yasak diye biliyorum.
Önceki mesajları göster: