Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu: acil yardım sayfa içinde sayfa açma nasıl oluyor?

arkadaşlar ben sayfamın içinde küçük bir sayfa açtırmak istiyorum örneğin küçük bir resme tıkladığımda küçük bi sayfa içinde görünsün ana sayfayı kapatmadan
Mesaj27.06.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu: ya iki saattir

ya iki saattir bekliyom insan bi yardım eder bee
Mesaj27.06.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım tam olarak senin bahsettiğin şekilde bir şey olacagını sanmıyorum ama sana bir kod vereyim belki kullanırsın
Kod:
<IFRAME src="HANGİ SAYFANIN AÇILMASINI İSTİYORSAN URLSİNİ BURAYA YAZ" width=468 height=60 marginwidth=0 marginheight=0 hspace=0 vspace=0 scrolling=no frameborder=0></IFRAME>
Mesaj27.06.2008, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm birde bunu dene bakalım belki budur aradığın
Kod:
<iframe src="LİNK BURAYA YAZILACAK" width="500" height="500" frameborder="0"></iframe>
Mesaj27.06.2008, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşların verdiği kodlar oldu mu bilmiyorum.cevap da yazmadığınız için garanti yolunu anlatayım dedim.
anlatacağımı takip ederseniz sayfa kapanmadan,yani yeni sayfa açılacak ve istediğiniz boyutta ayarlayabileceksiniz.

bir yazıya kaynak verin.(sayfa editörünüzün sağ tarafında dünya işareti var).ona basın.
KÖPRÜ BİLGİSİ
url yi yazın
HEDEF
seçeneğinin hızlı menüsünden,''yeni açılan pencere''seçeneğini seçin
Boyutlandırılabilir kutucuğunu işaretleyin,hemen aşağıdaki kutucuklara istediğiniz boyutları girin
tamama tıklayın
sayfayı kaydedin

resimi bu şekilde yapacaksanız sayfa editöründen resmin üzerinde sağ tıklama yapın,resim özelliklerini seçin yukarıda anlattıklarımı aynan devam ettirin
kolay gelsin

En son turkmayasi tarafından 27.06.2008 19:44:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 02:08 (UTC)    
Mesaj konusu: www.allahualem.tr.gg

1-sitene giriş
2-sayfalarımı değiştir
3-buraya bir yeni sayfa aç
4-açtığın sayfayı tıkla
5-üste bak küçük kutu var
6-tıkla
7-anasayfa yazar
8-ordan hangi sayfa içine açacaksan tıkla(bunun alt sayfası:iletişim syf)
9-tıkla bak oldu bitti
Önceki mesajları göster: