Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimlerim yokk

Arkadaşlar siteme resim yükledim tyüklendi resim .Ama resmin url si bu http://img.webme.com/pic/i/istediginherseyburada/fenerbahce.png url,i açıom resim yok..Resimerii yonette ismi var ama... Sad
Mesaj27.06.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim url sinde sorun var şu uyarıyı verdi ben baktımda

404 - Not Found

verdiğiniz linke tıklarsanız sizde görürsünüz zaten kolay gelsin

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=255362#255362

Pagerank 4
Mesaj27.06.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim bilgisayarınızda kayıtlıysa başka bir adresten baştan upload edin ...
Mesaj27.06.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resimlerim yokk

ysnsen yazmış:
istediginherseyburada yazmış:
Arkadaşlar siteme resim yükledim tyüklendi resim .Ama resmin url si bu http://img.webme.com/pic/i/istediginherseyburada/fenerbahce.png url,i açıom resim yok..Resimerii yonette ismi var ama... Sad

upload süresi dolmuştur Wink

Yanlış bilgi verdiniz bence bedava-siteme upload ettim webme.com bedava-sitemin sitesi hepimizin 80.90 falan diye eskiden resimlerimiz kaydolurken şimdi webme.com diye oluo.80.90 falan da zaten webme.com anlamına gelio... Sad
Mesaj27.06.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resimlerim yokk

ysnsen yazmış:

upload süresi dolmuştur Wink

Yanlış bilgi verdiniz bence bedava-siteme upload ettim webme.com bedava-sitemin sitesi hepimizin 80.90 falan diye eskiden resimlerimiz kaydolurken şimdi webme.com diye oluo.80.90 falan da zaten webme.com anlamına gelio... Sad

bedava-sitem resim yüklemede ve galeride bu aralar teknik sorunlar var yakın zamanda düzelecektir Wink
Mesaj27.06.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım resim servisinde ve biir çok ekstrada şuan sorun var o yüzden
başka bir upload servisini kullan Wink
Mesaj27.06.2008, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR DEĞİŞEN BİR KAYNAK YOK!HER SİTENİN NUMARALUI BİR ADRESİ OLUO SAYILARIN KODLANMASI GİBİ DEĞİŞEN BİŞİ DEİL RESİMLERİ YÖNETE RESİMLERİMİ YÜKLÜYORUM HATA ŞİMDİ OLDU.RESİM YÜKLENDİ ADRESİNİ ALDIM.AMA RESİM LİNKİNİ AÇINCA YOK!
Mesaj27.06.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR DEĞİŞEN BİR KAYNAK YOK!HER SİTENİN NUMARALUI BİR ADRESİ OLUO SAYILARIN KODLANMASI GİBİ DEĞİŞEN BİŞİ DEİL RESİMLERİ YÖNETE RESİMLERİMİ YÜKLÜYORUM HATA ŞİMDİ OLDU.RESİM YÜKLENDİ ADRESİNİ ALDIM.AMA RESİM LİNKİNİ AÇINCA YOK!

zaten sorun orda ....
Mesaj27.06.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş anlamadıon galiba demek istdiğmi bedava sitemin sunmuş olduğu bazı hizmetlerde şuan için bir yapılanma var
doğal olara rsmin yüklense bile görünmemesi normal.
Mesaj27.06.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

zaten sorun orda ....

Ama ne zaman düzelicek?Ben css teyim başka yere upload edemem sonra resmi değiştirmek için tüm sayafaları değiştirmekl zorunda kalıyorum... Sad
Mesaj27.06.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

zaten sorun orda ....

Ama ne zaman düzelicek?Ben css teyim başka yere upload edemem sonra resmi değiştirmek için tüm sayafaları değiştirmekl zorunda kalıyorum... Sad

O ZAMN MALESEF... Neutral
Mesaj27.06.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:

kardeş anlamadıon galiba demek istdiğmi bedava sitemin sunmuş olduğu bazı hizmetlerde şuan için bir yapılanma var
doğal olara rsmin yüklense bile görünmemesi normal.

Tamam saolun... Wink
Mesaj27.06.2008, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

zaten sorun orda ....

bedava-sitem çalışanları en kısa zamanda sorunu çözmek için
uğraşıyorlardır
fazla uzun sürmeyecektir Wink
kolay gelsin ..
Mesaj27.06.2008, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim Wink

diğer arkadaşlardanda ricam lütfen yazılan mesajları inceleyerek cevap yazalım Wink
Mesaj27.06.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen ilk sayfada dediği doğru ben site yapmaya yeni başladım

şuan sitemin başka tasarımını yapıyom

ister sonsuza kadar tartışın ama bu olayın sona ermesini bekliyeceğiz....
Önceki mesajları göster: