Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Yep Yeni Rakipler Arıyorum... (İÇERİ)

Çok iyi farkındayızki bs de hiç adam akıllı video sitesi yok bs nin eski olarak bi video sitem vardı yürürlüğe sokmaya karar verdim. Henüz bakım aşamasında ama konu bu deil.

Bs den Sizlerden Bana rakip olmanızı istiyorum ve sizleri DÜELLOYA davet ediyorum..

Becere bilen video sitesi açar hadi bakalım görelim sizi.. Smile
Mesaj16.11.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu anda sitende tasarım ve içerik yok,neyinle bi kimseye rakip oluyorsun Very Happy
Neyse sana başarılar..
Mesaj16.11.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Şu anda sitende tasarım ve içerik yok,neyinle bi kimseye rakip oluyorsun Very Happy
Neyse sana başarılar..

Dediğinde haklısn yeni dönüş yaptım belirttim ama tasarım olunca rekabeti görceksin . Smile
Mesaj16.11.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba konuyu biraz erken açtın Laughing
Mesaj16.11.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Galiba konuyu biraz erken açtın Laughing

Hayır tam zamanı konuyu görenlen belki açmaya başlar siteyi diye.. Smile

k.b ama konu dağılmasın kitlensin istemem Smile
Mesaj16.11.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş Çok Anlıyor He De Geç Smile Very Happy
Mesaj16.11.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

feyskopat yazmış:
Arkadaş Çok Anlıyor He De Geç Smile Very Happy

Lütfen konuyu dağıtmayın.. Sorusu olan ö.m atabilir.. Çok net ve anlaşılır biçimde....
Mesaj16.11.2011, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

En büyük rakibin olmaya geldim.. Smile Adam haklı konuyu kirletmeyin...
Mesaj16.11.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fark bu olsa gerek Very Happy başka rakip çıkarsa bildirn Smile
Mesaj16.11.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu teknik destek forumunda kimse kimseye rakip olamaz.
Ben o kadar kişiye tasarım çizen adamım grafikten ve tasarımdan anlamayan kişilere bile rakip olmadım.
Neden dersiniz korktuğumdan mı? *hayır* karşımdaki kişinin kalbi kırılmasın diye ve ayrıca aramızda kavga veya tatsızlık yaşanmasın düşmanlık çıkmasın diyedir.
Hiç kimse kimseden üstün değildir hepimiz eşitiz ve hepimiz insanız şu 3 günlük dünyada değer mi? ayrı saflarda yer almak.
Sanırıım bu bölüm kuralları bilmiyorsunuz ilk başta söyleyecektim ama düşüncelerimi yazarken alımdan uçup gitti serbest bölge bölümünde kişisel başlık açmak yasaktır.Bu nedenle lütfen moderator arkadaşlarımızdan biri bu konuyu kilitleyebilir mi?

Mesaj16.11.2011, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Neyse sana başarılar..

Laughing Laughing
Mesaj16.11.2011, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Bu teknik destek forumunda kimse kimseye rakip olamaz.
Ben o kadar kişiye tasarım çizen adamım grafikten ve tasarımdan anlamayan kişilere bile rakip olmadım.
Neden dersiniz korktuğumdan mı? *hayır* karşımdaki kişinin kalbi kırılmasın diye ve ayrıca aramızda kavga veya tatsızlık yaşanmasın düşmanlık çıkmasın diyedir.
Hiç kimse kimseden üstün değildir hepimiz eşitiz ve hepimiz insanız şu 3 günlük dünyada değer mi? ayrı saflarda yer almak.
Sanırıım bu bölüm kuralları bilmiyorsunuz ilk başta söyleyecektim ama düşüncelerimi yazarken alımdan uçup gitti serbest bölge bölümünde kişisel başlık açmak yasaktır.Bu nedenle lütfen moderator arkadaşlarımızdan biri bu konuyu kilitleyebilir mi?

Aykut Haklısın tamamen sana katılıyorum. Rakibim varmı diyeceğine o kişiye yardım edip ona destek olmalısın.(o derken herhangi biri) Rakip olsan ne olacak
Önceki mesajları göster: