Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2011, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumlar | YARIDIM EDİN!!

merhaba arkdaşalr ben sitem içn yorumlar bölümüne bi arkaplan hazırladım ve bunu başarıyla gerçekleştridim ama bi sorunum var tasırım turu css oldugu için yorumlar bölümünün yazı rengini beyaz yapmak istiyorum ama bunu yapamıyorum lutfen yardımcı olrsanız sevinirim Smile şimden teekkurler
Mesaj19.11.2011, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu extralar bölümünden ziyaretçi defterinden değiştirebilirsin kayıt arkaplan rengini beyaz yapacaksın o zaman düzelir Smile
Mesaj19.11.2011, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumunuz için teşekur ederim ama ne yazıki olmadı ben yorumlar extrası içn sormuştum Rolling Eyes Wink
Mesaj19.11.2011, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yorumlar | YARIDIM EDİN!!

onlinecsyardimciniz yazmış:
merhaba arkdaşalr ben sitem içn yorumlar bölümüne bi arkaplan hazırladım ve bunu başarıyla gerçekleştridim ama bi sorunum var tasırım turu css oldugu için yorumlar bölümünün yazı rengini beyaz yapmak istiyorum ama bunu yapamıyorum lutfen yardımcı olrsanız sevinirim Smile şimden teekkurler

ekstralardan yorumlara gir ayarlar böülümünde yazı rengi olması lazım.
Mesaj19.11.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok galiba bende baktım kodu olması lazım kodları karıştır Smile
Mesaj19.11.2011, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne yaziki böyle bi alan bulamadım renk değiştirmek için bi kod filan varsa veirrsenz sevinirim
Mesaj19.11.2011, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

css kodlarıyla oyna orada text color olması lazım

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj19.11.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi siteme bakın tasarım alıntı css kodlarında yazı rengi beyaz olarak ayarlanmış ama bitek yorum lar bölumune yorum atarken siyah oluyo
Mesaj19.11.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununu şimdi daha iyi anladım ama bunu düzeltemezsin. sen yorum arkaplanını değiştir. beyiz üstüne siyah yaz...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Önceki mesajları göster: