Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2011, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: 1 Allahın kulu yardım edebilirmi ?

Beyler , benim site ( www.haberdevi.tr.gg ) <-- Haber eklemek istiyorum , ekliyorumda . Ama sitede haberleri 1 sayfaya eklemek istiyorum . Ancak her 1 haber için farklı sayfa açmam gerekiyo ...

Bunun bir yöntemi varmı ?
Mesaj20.11.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css de menü gizleyebilirsin . Otomatik o sayfada görünmez benim sitemde örnek var . Sakladım yani
Mesaj21.11.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 1 Allahın kulu yardım edebilirmi ?

Bunun bir yöntemi aynı sayfaya açmak ama düzensiz bir web sitesi olur bu yüzden iş başa düşüyor malesef uğraşacaksınız güzel kardeşim farklı olmak emek ister diye bir sitede slogan görmüştüm farklı olmak emek ister çalışmadan çaba ve emek vermeden hiç bir şeyi başaramazsın biraz kurcala öğren araştır sor soruştur ama ilk önce dene eminim ki bir şey kaybetmessin denemekten Wink
Mesaj21.11.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasın dediği doğru ya da olmadı haberler ekstrasını etkinleştirin. Ama buda düzensizliğe yol açıyor az biraz görüntü açısında.Siz en iyisi bir haber sayfası oluşturun ve diğer kategori haber başlıklarınıda bun haber sayfasını alt sayfası olarak kaydedin hem sayfalar sizin ulaşmanız ve düzenlemeni kolay olur.Ardından da ordan oluşturdugunuz sayfaları link halinde de oluşan haber sayfasına yapıştırın bence (;
Mesaj21.11.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarımla Sayfayı Saklayabilrsin Veya Küçük Bir haber Kodu EkleyeBilirsin css tasarım kodları sitemde var sol menülerin en alttaki html kısmında teşekkürler
Mesaj21.11.2011, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarımla Sayfayı Saklayabilrsin Veya Küçük Bir haber Kodu EkleyeBilirsin css tasarım kodları sitemde var sol menülerin en alttaki html kısmında teşekkürler <----- Öyle yapsam PR artmaz ... Bu çok anormal bir yöntem Smile Bu tür yöntemlere karşıyım ...
Mesaj22.11.2011, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberdevi yazmış:
css tasarımla Sayfayı Saklayabilrsin Veya Küçük Bir haber Kodu EkleyeBilirsin css tasarım kodları sitemde var sol menülerin en alttaki html kısmında teşekkürler <----- Öyle yapsam PR artmaz ... Bu çok anormal bir yöntem Smile Bu tür yöntemlere karşıyım ...

Başka bir çözüm biliyorsanız uygulayın ben ve diğer arkadaşlarımız çoğumuz böyle yapıyoruz sizde yapın denemekten korkmayın.
Önceki mesajları göster: