Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu: 24 Saatlik Site Kapatma ;-)

Evet clik programlarıyla nerdeyse tr.gg kuruldugundan beri bazı sitelere saldırı yapılıyor ßunu nasıl onleyeceğiz acaba ? 10 bin clik ile kapanlarda var ama ben kendi siteme tam 5 milyon klik atmıştım kapanmamıştı Smile acaba bunun koruması varmıdır ?
Mesaj28.11.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

suan sitem kapalı 10 bin klik aldı suan bekliyorum açılmasını
Mesaj28.11.2011, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

24 saat Very Happy
Mesaj28.11.2011, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ddos Saldırılardan Olsa Gerek. Düzelecektir. BS kendi kullanıcıları için database kaydı almaktadır bs bundan yara bile alsa zamanı geri alım ile her şey geri düzelecektir. içiniz rahat olsun.
Mesaj30.11.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 senedir düzeltmiyolar düzeltmeslerde .. Exclamation Exclamation
Mesaj30.11.2011, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

açılan siteler free site ve kaç bin kişi tr.gg uzantılı site açmış herkesle tek tek ilgilenemiyorlar herhalde ondan sebep bu kadar uzun sürdü.Ama bencede bunun çaresine bakmaları lazım.
Mesaj30.11.2011, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek tek değil bunun sistemını oluştursalardı ilk başta bunlar olmazdı 2 sene önce bıraktı mbs yi bu şeyler yüzünden bir bu değilki sayaç var bsnin meşhuuurr sayacı kafasına göre azalıyor benim 100 bin küsür ziyaretçimi 3 milyon klickimi 2 dk da 10 ziyaretçi 20 clikc yapmıştı bs den sogudum o zamanlardan beri bunlar bişeymi anlat anlat bıtmez.. Mad
Mesaj30.11.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Tek tek değil bunun sistemını oluştursalardı ilk başta bunlar olmazdı 2 sene önce bıraktı mbs yi bu şeyler yüzünden bir bu değilki sayaç var bsnin meşhuuurr sayacı kafasına göre azalıyor benim 100 bin küsür ziyaretçimi 3 milyon klickimi 2 dk da 10 ziyaretçi 20 clikc yapmıştı bs den sogudum o zamanlardan beri bunlar bişeymi anlat anlat bıtmez..

kardeş sende ne bahsız birisin Smile
Mesaj30.11.2011, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim bir grup var hepsi braktı saten tr.gg yi .com luya geçtiler yeni nesil gelir artık onlar idare eder hem bahsızlıktan değil tr.gg nin suçu yönetimi olsun modları olsun kötü bir site yönetimde değişiklik yok yok yok adamlar kazık caktı resmen bak bizde her türlü tasarım vardı altını ustune getirdik her tasarımı tr.gg ye uyguladık ama nafile kodları siliyorlar tasarım pf uçuyor hep çekemiyenler yüsünden oluyor bunlar TR.GG NİN YER ALTI DUNYASINI BIR BIZ BILIYORUZ....
Mesaj30.11.2011, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana kalsa bence .com ma geçecem ama öğrenciyiz işte napalım Smile
Mesaj30.11.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisi saten biriktir 100 tl para en krl siteyi aç geliştir paso bannerr yap reklam ver durmadan siteni büyüt.. Yokta b-s den hayır yok ........ emek hırsızlıgı burda ... terbıyesızlık burda..... ama neden katlanıyoalr bunlara bazı kişiler bedva oldugu için... Bu site sadece yonetim değişrise düzelir ......yönetimin komple değişmesi lazım... BURDAN HAKAN 'A SESLENIYOM BS BATIYORRR BATIYOOORRRR MODLARI DEĞİŞTİR ARTIK BIRAK PARA OLAYINIII BIRAKKKK
Mesaj30.11.2011, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsyanlara Girdin Yavaşşşş Very Happy
Mesaj30.11.2011, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne gircem kendi bilir biz buranın eskisiyiz kaç site harcadı yönetim kaçç... Tiee Emeklere yazık
Mesaj30.11.2011, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sad
Mesaj30.11.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

24 saatlik site kapatmayı bile biz çözmüştük de neyse o kadarı açmayak .Very Happy
Önceki mesajları göster: