Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.12.2011, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarımın ustundekı facebook buton

mrb arkadaslar tasarımın üstüne sosyal paylaşım sitelerinin butonunu koydum fakat dreamweaver le kodlarken onlara link nasıl vericem hiç bilmiyorum biri bi el atabilirmi yardımlarınız için tşkürler
Mesaj03.12.2011, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu Dremaweavera Sonradan Ekliceksin Link Verme İşlemini Resimi Tablolara Ekledikten Sonra Yapıcaksın İyi Forumlar...
Mesaj03.12.2011, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardeşimde ben tasarımı bitirdim dreamweaverde kodlamaya geçtm bn o facebook butonlarının oldugu yere tablo açıyorum fakat tam yeri ayarlanmıyor yenıden yapmammı lazm tablo yukarı dogru çekılmıyo tablo pozisyonunu
top yapıncada butonun üstüne geliyo aşa çekınce tablo buyuyo bi kolay yolu yokmu bunun :S
Mesaj03.12.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer o butonların olduğu bölüme yazı yazılmayacaksa şöyle yapacaksın dremaweaver ile yeni bir tablo açacaksın sonra resmi background bölümünden değilde normal resim eklermiş gibi ekleyeceksin sonra properties bölümünden seçme aracını seçeceksin onunla link vereceksin
Mesaj03.12.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes iide tam facebook butonunun üstüne getiremiyorum iconu getirsem hersey tamam tabloyu alttan açsam yukarı cıkmıyor yukardan açsam bu seferde hem alt hem üst büyüyo yani tam facebook butonun oldugu yere getirmek istiyom butonu goruntu bozuklugu olmasın dıye
Önceki mesajları göster: