Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Sitemde Hata Gösteriyor. Bakarmısınız ?

Arkadaşlar şimdi benim sitem durup dururken

Website offline, contact webmaster

diye bir hata verdi önce.

sonra biri mesaj attı...

geçmiş olsun. dedi

neden ? dedim.

o site artık çalışmaz dedi.

bazı arkadaşlarda 1 güne düzelir

yoğunluktan falan dedi.

ne bu iş bana adam gibi anlatacak varmı ?
Mesaj06.12.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşım hikaye bunlar 24 saat sonra siten tekrar aktif olur bedava-sitem de işler böyledir korkmana gerek yok baktın açılmadı yeni site aç sonuçta burada site açmak ücretsiz tamam sonuçta emek veriyorsun ama dert edilecek bi durum değil bu tip kişiler anca çocuk kandırır gibi f5 çekerek veya basit bir (sözde hacker programı dedikleri Smile ) bi programla siteye aşırı ziyaretçi gönderir ve siten (bedava-sitem için söylüyorum) 1 günlüğüne aşırı ziyaretçiden dolayı kapanır ertesi gün açılır tekrar tekrar söylüyorum korkulacak bir durum değildir.
Mesaj06.12.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim sitene klik atmışlar. Bildiğim kadaroyla bi programla sitene klik atıyolar. site aşırı yüklenio 1 günlüğüne kapanıo Very Happy
Mesaj06.12.2011, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarın açılırmı yani Smile
Mesaj06.12.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

merak etme açılır
Mesaj06.12.2011, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

gtasanandreashakkinda yazmış:
yarın açılırmı yani Smile

benim yazdıklarımı okursan anlarsın ayrıca tabiki açılır bedava-sitemin teknik ekibi çok profesyonel yani kolay değil bedava-sitemde site hacklemek veya hackleyeceğini zannetmek
Mr. Green Wink
Mesaj06.12.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolun arkadaşlar. Smile içimdeki kuşku gitti sayılır. Smile yarına nekadar kaldı yaw Confused
Mesaj06.12.2011, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolun arkadaşlar. Smile içimdeki kuşku gitti sayılır. Smile yarına nekadar kaldı yaw Confused

içindeki korkuyu at hatta unut bile çünkü bedava-sitemde sadece 1 günlüğüne siteler kapalı kalır
Mesaj06.12.2011, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile attım. Smile bende daha ilk defa oluyor. aklım çıktı. sitem silindi sandım sporta mesaj attım hatta Very Happy
Mesaj06.12.2011, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile attım. Smile bende daha ilk defa oluyor. aklım çıktı. sitem silindi sandım sporta mesaj attım hatta Very Happy

Laughing geçmiş olsun..
Mesaj06.12.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

birşey olmaz korkma anca şöyle olur bedava-sitemde bakım olur ki buda forumda haberler başlıgında haber veriyorlar zaten anca bakım olursa siten geç açılır onun dışında korkmana gerek bile yok Wink
Mesaj06.12.2011, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm.
Önceki mesajları göster: