Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2011, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu: yardımmm

yani 2 kutu olacak bunları yazıp gönder dedigimiz zaman benim belirledigim e-mail e mesaj gelecek çok önemli lütfen biliyosanız yardım edinn
Mesaj10.12.2011, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ehem Ehem bence basligini kontrol etsen iyi olur..
Mesaj10.12.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

sen ondan önce sitendeki arka planı kaldır kafa 1 milyon oldu benim

Sitemden Çıkamıyorum???http://akpinarweb.tr.gg/forum/thema-1-Sitemden-%C7%FDkam%FDyorum.htm
Mesaj10.12.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen neler omasını istediğini ve e-mail adresini ver ben halledeyim...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj10.12.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

byethost9.com adresine gir
Kod:
Yardım amaçlı paylaşıyorum ayrıca işim gücüm yok reklam mı yapayım

buradan kendine ücretsiz php host al.
ftp bilgilerin e-mail adersine gelecek
sonra index.php adlı bir dosya oluştur.
aşağıda ki kodları ekle
Kod:

<?php   <form name="iletisim" method="POST" action="gonder.php">   Ad Soyad: <input type="text" name="ad_soyad" size="25"><br />   Telefon: <input type="text" name="tel" size="25"><br />   E-Mail: <input type="text" name="email"  size="25"><br />   Mesajınız: <textarea rows="5" name="mesaj"  cols="25"></textarea><br />   <input type="submit" name="button" value="Gönder">   </form>   ?>

sonra gonder.php dosyası oluştur ve aşağıda ki kodları ekle
Kod:

<?php   $ad_soyad   = $_POST["ad_soyad"]; $tel    = $_POST["tel"]; $email      = $_POST["email"]; $mesaj      = $_POST["mesaj"]; $adres      = "mail( at )siteadresi.com"; $konu       = "İletişim Formu"; $tarih      = date('Y-m-d'); $ip_adresi  = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];   if(($ad_soyad=="") or ($tel =="") or ($email=="") or ($mesaj=="")){   echo "<center>Lütfen Ad Soyad, Telefon, E-Mail ve Mesaj alanlarını boş bırakmayınız.<br><a href=index.php>Geri dön</a></center>";   } else{   $mesajveri.="İLETİŞİM FORMU MESAJI\n\n"; $mesajveri.="E-Mail:  ".$email."\n"; $mesajveri.="Telefon:  ".$tel."\n"; $mesajveri.="Tarih:  ".$tarih."\n"; $mesajveri.="IP Adresi   :".$ip_adresi."\n"; $mesajveri.="Mesajı:  ".$mesaj;   $mesajyolla = mail($adres, $konu, $mesajveri);   if($mesajyolla) {   echo "<center>İletişim mailiniz bize ulaştı, En kısa sürede cevaplanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.<br><a href=index.php>Anasayfa</a></center>";   } else{   echo "<center>E-Mail gönderilirken hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.</center>";   } }

bunları ftp ile hosta at.

sonra da iframe ile sitene ekle.

Exclamation gonder.php dosyasındaki mail( at )siteadresi.com adresini kendi mail adresiniz olarak değiştirin.

Gönderilen mailin içeriği şu şekilde:

İLETİŞİM FORMU MESAJI

E-Mail: admin( at )admin.com
Telefon: 05555555555
Tarih: 2009-10-30
IP Adresi :91.44.77.29
Mesajı: Ziyaretçi mesajı

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj15.12.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol kardeşim denicemm .d
Mesaj15.12.2011, 16:14 (UTC)