Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2011, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Z. H. ŞAHİN | Kişisel paylaşım sitesi

Öcelikle herkese merhabalar;

Bildiğiniz gibi sitemi açalı bir hafta ya oldu ya da olmadı. İçerik bakımından siteyi yeterli buluyorum çünkü içeriği kendim yazmaya çalıştığımdan biraz zaman alıyor. Sonuçta bu benim kişisel internet sayfam, tutupta bir sitenin tamamını buraya kopyalıyamam. Arada araştırıp bulduğum ve başkalarının da yararlanmasını istediğim çalışmaları kaynak göstererek ekledim.

Anasayfada sadece beni çok etkileyen olayları ve kendi yazdığım yazıları ekliyorum. Sitemin tasarımı çok hoşuma gidiyor.

İçerik bakımından belli bir seviyeye ulaştığım zaman kategori kısmını kaldırıp her kategoriyi konulara ayırarak sol kısma eklemeyi düşünüyorum. "MENÜ" kısmı da bu durum olduğunda kaldırılacak ve sadece MENÜ linkleri üst menüde olacak. Sağ tarafta ise "Dost Siteler" ve "Webmaster" kısmı olacak.

Sitemi yazdıklarıma göre değerlendirirseniz çok sevinirim. İsterseniz on üzerinden değerlendirin isterseniz sadece eksiklerimi yazın.

Şimdiden teşekkür ederim.

NOT: Sağ menüyü kaldırsam daha mı güzel olur? Yazarsanız sevinirim.

Mesaj19.12.2011, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazılan yazılarının hiçbirini okumadım ama eger tasarım sana ait ise başarılısın
Mesaj19.12.2011, 23:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazılar alıntı tasarımda alıntı
Mesaj20.12.2011, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
yazılan yazılarının hiçbirini okumadım ama eger tasarım sana ait ise başarılısın

Tasarım alıntıdır. Fakat DW'yi aldığımda tasarımı özelleştireceğim. Şu an elimde gerekli proglamlar yok. Başarı kişiden kişiye değişen bir kavramdır.

tv-izle-radyo-dinle yazmış:
yazılar alıntı tasarımda alıntı

Sayfamın içindeki "YILBAŞI, BEDAVA - SİTEM FORUMUNA RÜTBE SİSTEMİ EKLEME" yazıları bana ayittir. Siteme sadece araştırdığım ve yazdığım şeyleri koyuyorum. Tavrınızı hiç beğenmedim.

Sitedeki alıntı olan yazılar da izin alınarak yayınlanmıştır.