Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.12.2011, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu: zor durumdayım imdat

arkadaşlar bu kod yayındaki şarkıcı ve şarkı ismini online olarak sitede gösteriyrmuş ama ben nereye yapıştıracağımı bilmedim

<http://www.istekmatik.com/calansarki/default.asp?url=68.168.98.191&port=9931&zeminrengi=000000&yazirengi=00dddd&yazibuyuklugu=16&font=Arial&aksiyon=1" scrolling="no" frameborder="0" style="border:medium none; overflow:hidden; width:100%; height:30px" marginwidth="0" marginheight="0" name="calansarki">
Mesaj20.12.2011, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi sayfaya yapıştırmak istiyorsan sayfalarımı değiştir => sayfayı seç veya yeni sayfa ekle => kaynak butonuna tıklayarak kodu yapıştırın sonra tekrar kaynak butonuna tıklayıp kaydedin
Mesaj20.12.2011, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle yaptım fakat düz metin yazısı gibi çıkıyor
Mesaj21.12.2011, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
hangi sayfaya yapıştırmak istiyorsan sayfalarımı değiştir => sayfayı seç veya yeni sayfa ekle => kaynak butonuna tıklayarak kodu yapıştırın sonra tekrar kaynak butonuna tıklayıp kaydedin

Bu şekilde hata alabilirsiniz... İkinci kez kaynak kodunu tıklamadan kaynak halinde sayfayı kaydedin.

Yani yeni sayfa oluşturun.Editörden "kaynak" olarak kodunuzu kaydedin...İknici kez kaynak butonuna tıkladığınızda hata alabilirsiniz.İyi Çalışmalar.