Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2011, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: HtmlExpert ' 2009 dan beri hizmetinizde, hadi tıkla ve oku !

www.htmlexpert.tr.gg açıldığı günden beri herkesin beğenisi toplayan bir site olmayı başarmıştır !
İlk tasarımımız css idi ve günlük hitimiz 250 'den aşağıa düşmüyordu o zaman site arkadaşımdaydı ve güzel bir tasarım ve içerikle karşınızdaydı ben şimdilik red tasarım kullanıyorum "en az 10-15" kişi bana css tasarıma geçmem için mesaj attılar evet belki haklılar ama ben kendi tasarımımı kendim yapmak istiyorum ama şuanda css tasarım yapmayı bilmiyorum öğrenince yapıp kendi tasarımımı kullanmak istiyorum öğrendikten sonra gerekirse ücretsiz tasarım bile yaparım isteyene Wink
Şimdilik red tasarımla sitemi idare etmeye çalışıyorum içeriklerim %50 tamamdır, diğer içerikleri kendim yapıyorum o yüzden biraz zamana ihtiyacım var.

Sizden siteme girmeli anketlere katılmanızı, sayfalarımı dolaşmanızı ve sitemden çıkmadan önce ziyaretçi defterine yorumlarınızı bırakmanızı istiyorum...

Ben en az 2 ay siteme giremeyeceğim çok yoğunumda bu aralar Laughing

Şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum, Allah inşallah hepinize mutluluk, huzur, para ve sizi gerçekten seven bir kişi nasip etsin Smile

He bir de bol hitler ve başarılar diliyorum, görüşmek üzere dostlarım kendinize iyi bakın Wink
Mesaj24.12.2011, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

2009 dan beri açıkta Kardeşim insan bi tasarım yapar Smile
Mesaj25.12.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarıma geçmelisin.

İçerik idare ediyor ama dahada artırmalısın.
Mesaj26.12.2011, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Öneri;

Önerileriniz için teşekkürler ama galiba yazdıklarımdan bir şey anlamamışsınız Laughing
Mesaj26.12.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.