Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.12.2011, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: İletişim Yapmak

ARKADAŞLAR EMİNİM İŞİNİZE YARIYACAKTIR.

www.jotform.com
Mesaj28.12.2011, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu bilmeyen kişi zaten yok gibi bişey pisi pisine konu açmaktan ne anlıyorsunuz bilmiyorum.... Very Happy
Mesaj29.12.2011, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Bunu bilmeyen kişi zaten yok gibi bişey pisi pisine konu açmaktan ne anlıyorsunuz bilmiyorum.... Very Happy

ya artık forumun içine ******* kardeşim bu ne süreki gereksiz konular veya saçma sapan işer işinde niye uğraşıyorsunuz oturun adam gibi sitenizi düzeltin. belanızı mı arıyonuz burda
Mesaj29.12.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
ya artık forumun içine ******* kardeşim bu ne süreki gereksiz konular veya saçma sapan işer işinde niye uğraşıyorsunuz oturun adam gibi sitenizi düzeltin. belanızı mı arıyonuz burda

diyelim ki belamı arıyorum sen mi buldurcan benim belamı? Anladığım kadarıyla ya kale alınmayacak kadar küçüksünüz yada hiçbir şeyden anlamayacak kadar beyinsiz... İyi günler diliyor forumun kelime anlamını araştırmanızı öneririm.... He bura ara da ben bela mı aramıyorum ama anlaşılan siz benden belanız olmamı istiyorsunuz...
Mesaj29.12.2011, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
kaankart yazmış:

diyelim ki belamı arıyorum sen mi buldurcan benim belamı? Anladığım kadarıyla ya kale alınmayacak kadar küçüksünüz yada hiçbir şeyden anlamayacak kadar beyinsiz... İyi günler diliyor forumun kelime anlamını araştırmanızı öneririm.... He bura ara da ben bela mı aramıyorum ama anlaşılan siz benden belanız olmamı istiyorsunuz...

sen kızma onlar snn yanında çocuk Smile
Mesaj29.12.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya siz iyimisiniz gerçkten? herkes kendi üzerine niye aınıyor ben onu anlamadım ?
Mesaj29.12.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
ya siz iyimisiniz gerçkten? herkes kendi üzerine niye aınıyor ben onu anlamadım ?
Tabi üstüne alınacak adamın mesajını alıntı yaparak yazmışsınız cevabınızı .
Mesaj29.12.2011, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeşim hızı bir şekide yazdığımdan dolayı yanlış oldu niye ortaığı ayağa kaldırıyorsunuz? benim devgezegen veya vs. kişiyle bi sorunum yok olsaydı zaten söylerim bundan kaçmam yanlışlıkla e çabuklu yapayım derken onun yazısına alıntı yaptım .normalde bende devgezegenin yazına hitaben eklemek istemiştim. artık isteyen istediği gibi anasın benim kimseye diyecek lafın yok
Mesaj29.12.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlaşılan olay bir yanlış anlaşılmadan ibaret @kaankart o mesajı bana değil @video-kenti- ye yazmış ancak benim mesajımı alıntı yaptığı için ben bana yazdı sandım... Kusura bakmayın! Very Happy Very Happy Bu gibi gergin ortamları sevmem hadi devam.....
Mesaj29.12.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlamanıza cok sevindim bende sevmem gerginlik olsun (; devamm
Önceki mesajları göster: