Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.12.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Başlığı SEO Hakkında ?

Merhaba Arkadaşlar Gözüme bazı tr.gg sitelerinin Site Başlığı SEO'ları takıldı ve bunu nasıl yaptıkları hakkında iletişime geçtim ama cevap veren olmadı,

Olay şu: şimdi normal şartlarda herkesin sitesi google v.b arama motorlarında "SİTE ADI(BAŞLIĞI) : KONU BAŞLIĞI" Şeklinde Çıkıyor,

Fakat şu Sitede (www.fbmlkodarsiv.tr.gg)
Sitenin ADI: Html Kodları | Canlı Tv izle - Radyo Dinle | Static Html | Facebook Ayarları ve Bilgileri : KONU BAŞLIĞI " Şeklinde değildi Google'da örnek bir arama yapınca : "Facebook Static Html Nasil Eklenir - FBML" Şeklinde çıkıyor bu nasıl yapılıyor bende sitemde böyle bir uygulama yapacağım Yardımcı Olursanız Sevinirim. Teşekkkürler

Resim de ekledim daha açıklayıcı olur diye: http://b1112.hizliresim.com/s/z/1hfgx.jpg
Mesaj31.12.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: s

siten için etiket yap ve bu etiketi sitenin içerik kısmına ekle eğer bunu yaparsan olur
Mesaj31.12.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s

kodcudost yazmış:
siten için etiket yap ve bu etiketi sitenin içerik kısmına ekle eğer bunu yaparsan olur

Tam OLarak Anlayamadım Biraz Konuyu Açabilirmisiniz.? ve kodları tam olarak nereye yapıştırcam biraz ayrıntılı olursa sevinirim. TEŞEKKÜRLER
Önceki mesajları göster: