Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2012, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Cats tasarımda kaydırma çubuğu kaldırılabilirmi

Merhaba arkadaşlar cats tasarım kullanmak istiyorum fakat sayfalardaki içerikler büyük olduğu için kaydırma çubuğu çıkıyor kaydırma çubuğunu iptal edebilirmiyim yada bütün sayfaları genişletebilirmiyim bi çözüm yolu istiyorum teşekür ederim
Mesaj01.01.2012, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım yüksekliğini artırabilirsin yazı boyutlarından yer açabilirsin ya da alt sayfa açıp devamı seklinde link verip yapabilirsin şuan ki sorununla kaydırma çubuğu
kalkmaz Smile
Mesaj01.01.2012, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
tasarım yüksekliğini artırabilirsin yazı boyutlarından yer açabilirsin ya da alt sayfa açıp devamı seklinde link verip yapabilirsin şuan ki sorununla kaydırma çubuğu
kalkmaz Smile

tamam teşekür ederim eski tasarıma devam o zaman
Mesaj01.01.2012, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim daha değişik temalar kullanmanı tavsiye ederm hazır kodlanmışlar var google amcadan da bulabilirsin şuankinden güzel Wink
Mesaj01.01.2012, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
rica ederim daha değişik temalar kullanmanı tavsiye ederm hazır kodlanmışlar var google amcadan da bulabilirsin şuankinden güzel Wink

valla ben pek anlamam sitede bir sürü içerik var onları tek tek nasıl yapacağız bilmiyorumki
Mesaj01.01.2012, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ı bulursun kendine göre siteye koyarsın düzgün çalışıyorsa baştan içerk ekleyerek devam edersn sitedeki çoğu içeriğin kodları vs. google amcada mevcut Wink
Önceki mesajları göster: