Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2012, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Tasarımı Yapabilecek Var Mı ?

Merhaba.Ben bir Film Sitesi Kurucam.Ama Sitemde Film Yayınlamak Değil Filmlerin Nasıl Çekildiği,Bağzı Makyajlar,Bağzı Sahnelerin Nasıl Editlendiği Konuda Bir Site Açıcam Tasarımda Yardımcı Olurmusunuz ,?

İlgilenenlere Tesekurler. Sitemin Adı www.FilmRiot.tr.gg Olucak.
Mesaj03.01.2012, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun isteğiniz ama fazla aceleye geldiği için böyle oldu kusura bakmayın işim olmasaydı kodlardım ama artık sabit başlıktan kodlatırsınız..
Mesaj04.01.2012, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
Buyrun isteğiniz ama fazla aceleye geldiği için böyle oldu kusura bakmayın işim olmasaydı kodlardım ama artık sabit başlıktan kodlatırsınız..

Tesekkurler Guzel Olmusda Simdi Onu Kodlayacak Biri Lazım Very Happy
Mesaj04.01.2012, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : css tabanli site istiyorum.

Tasarımın Rengi : Arka Plan Tugla
Sitenizin Konusu : Kisisel Web Site Muzık Studıyosu

Başlık Resminde Neler Olsun? : Baslık Resmi ChiLdSo Records yazısında bı banner...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Üstte Menu Butonları Olsun,Mp3 Player Yerı Olsun Coprygt Kodunu Degıstırebıleyım Tasarımlar Kodlardan Degıstırılebılrsın Banner Falan Tesekkur Ederım Hos ve Grafik Birsey Olursa Cok Sagolun
Mesaj05.01.2012, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazınızı yanlış yere yazılmış Smile
Mesaj05.01.2012, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

izmirdizaynakvaryum yazmış:
Temel Tasarım dili : css tabanli site istiyorum.

Tasarımın Rengi : Arka Plan Tugla
Sitenizin Konusu : Kisisel Web Site Muzık Studıyosu

Başlık Resminde Neler Olsun? : Baslık Resmi ChiLdSo Records yazısında bı banner...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Üstte Menu Butonları Olsun,Mp3 Player Yerı Olsun Coprygt Kodunu Degıstırebıleyım Tasarımlar Kodlardan Degıstırılebılrsın Banner Falan Tesekkur Ederım Hos ve Grafik Birsey Olursa Cok Sagolun

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=197090

buraya yazarsan isteğin gerçek olabilir Smile
Mesaj05.01.2012, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://world-webmaster.tr.gg/Cinema-Wordpress-Temas%26%23305%3B.htm buraya bakmanı tavsiye ederim işine yarayabilir (kesinlikle reklam amaclı değil yardım amaçlıdır) iyi günler