Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2008, 01:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Yazı boyutları yardım edin

Ya arkadaşlar bu css deki tasarımlarda yazıyı verdana seçiyorum ve en küçük boyuta getirerek yazıyorum ama normal tasarımlardaki gibi ince çıkmıyor ve kalın oluyor .Bu durum nasıl düzelir acaba .Taslak kısmında nasıl gözüküyorsa öyle gözükmesini istiyorum..yardım ?

En son gubeedeak tarafından 27.06.2008 02:23:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.06.2008, 05:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yazı boyutları yardım edin

gubeedeak yazmış:
Ya arkadaşlar bu css deki tasarımlarda yazıyı verdana seçiyorum ve en küçük boyuta getirerek yazıyorum ama normal tasarımlardaki gibi ince çıkmıyor ve kalın oluyor .Bu durum nasıl düzelir acaba .Taslak kısmında nasıl gözüküyorsa öyle gözükmesini istiyorum..yardım ?

Arkadaş o bende de oluyor sayfa içinde kalın yazı kullandığımda diğerleri sayfalarımı değiştirde normal gözüktüğü halde sayfayı açtığımda onlarda kalın oluyor.Ama bence böyle de gayet güzel olmuş... Wink
Mesaj27.06.2008, 06:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir yazıya link verdiğiniz taktirde o yazı büyük olur css de
onun için şöyle yapın bütün linklerinizi verin link verdikten sonra rengide dğeişecek sadece büyüklüğü değil.
köprüleri ekledikten sonra hepsini seçin sol alt bölümde yazı rengi vat (T) ile gösteriliyor yazı rengini seçersiniz.
daha sonra sağ taraftada boyu
tu var boyutununa isteğinize göre ayarlarsınız
xxsmal uygun olabilir.
kolay gelsin Wink
Mesaj27.06.2008, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
bir yazıya link verdiğiniz taktirde o yazı büyük olur css de
onun için şöyle yapın bütün linklerinizi verin link verdikten sonra rengide dğeişecek sadece büyüklüğü değil.
köprüleri ekledikten sonra hepsini seçin sol alt bölümde yazı rengi vat (T) ile gösteriliyor yazı rengini seçersiniz.
daha sonra sağ taraftada boyu
tu var boyutununa isteğinize göre ayarlarsınız
xxsmal uygun olabilir.
kolay gelsin Wink

Fakat kişinin sorunu başka!Kişi kalın yapmadığı yazıların kalın olarak çıktığını söylüyor dediklerinizi yapmış Wink
Mesaj27.06.2008, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

font ayarları ile oynasın Wink
Mesaj27.06.2008, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

sanırım sayfaya toblo yaparak yazmam gerekecek