Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2012, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Benim için 10 saniye ayırırmısınız ?

Merhaba arkadaşlar..
Konu yanlış yerdemi bilmiyorum veya böyle bir konu açmak ne kadar doğru onuda bilmiyorum..Eğer yasaksa kaldırılabilir kesinlikle forum kurallarını çiğnemek istemem..

3 gün önce Bir yarışmaya katıldım..Ödül ise İpad..Buna gerçekten ihtiyacım var..4 senedir foruma üyeyim ve hiç kimseden böyle bir yardım istemedim..10sn'ni ayırıp, linke tıklayıp, karşınıza gelen pencereden "kelimeyle tarifi yok" yazan yerin yanındaki"oy ver" butonuna tıklarsanız gerçekten minnettar kalacağım..Üye fln olmanıza kesinlikle gerek yok..sade linke girip butona tıklayacaksınız..

Link : www.uckelimedeask.com/Yazar_Ara/206/

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum..

(bu konuyu gerçekten çekinerek açtım, lütfen eleştirinizi konuya değilde pm atarak yaparsanız sevinirim)
Mesaj11.01.2012, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oy verdim. Başarılar.
Mesaj12.01.2012, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinifogretmenimiz yazmış:
Oy verdim. Başarılar.
Teşekkürler Smile
Mesaj12.01.2012, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinifogretmenimiz yazmış:
Oy verdim. Başarılar.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj12.01.2012, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oy Verdim Smile
Mesaj12.01.2012, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkürler dostlarım Smile
Mesaj12.01.2012, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdim gitti Smile
Mesaj12.01.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumland yazmış:
Verdim gitti Smile
Teşekkürler hocam Smile
Mesaj12.01.2012, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oy verdim. Artık seninde bir güzelliğin dokunur bize.
Birazda göz attımda ilk 5'te yer alıyor ismin Very Happy

Mesaj12.01.2012, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu yazıyı okudunuz mu Question

Yarışmada en fazla oyu alan 1. kişi 2 kişilik 3 gün herşey dahil Hırvatistan - Dubrovnik tatili kazanacaktır. Havaalanına ulaşım hariç tüm masraflar firmamız tarafından karşılanacaktır. Yarışmada en fazla oyu alan 2. kişi 1 Adet Ipad 2 kazanacaktır. Yarışmada en fazla oyu alan 3. kişi İstanbul Kız Kulesi yada seçtiği bir restaurantta eşi veya bir arkadaşıyla beraber akşam yemeği kazanacaktır. Yarışmada dereceye giren ilk 1000 kişiye sürpriz hediyeler verilecektir. Sürpriz hediyeler kazanan kişi, hediyesini en yakın İXORA KOZMETİK mağazasından kimlik gösterilerek alabilecektir. Yarışmacının usulsüz bir şekilde 3 oy hakkından fazla oy kullandığının tespit edilmesi ve belgelenmesi durumunda yarışmacı diskalifiye edilecektir. Kazanan yarışmacılar yarışma bittikten 2 gün sonra www.uckelimedeask.com sitesinde duyurulacaktır ve aynı zamanda kazananlara e-posta yoluyla bilgi verilecektir. Ödüller, yarışma sonuçlandıktan sonra en fazla 15 gün içerisinde kazananlara teslim edilecektir.

Mesaj12.01.2012, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:

Yarışmada en fazla oyu alan 1. kişi 2 kişilik 3 gün herşey dahil Hırvatistan - Dubrovnik tatili kazanacaktır. Havaalanına ulaşım hariç tüm masraflar firmamız tarafından karşılanacaktır. Yarışmada en fazla oyu alan 2. kişi 1 Adet Ipad 2 kazanacaktır. Yarışmada en fazla oyu alan 3. kişi İstanbul Kız Kulesi yada seçtiği bir restaurantta eşi veya bir arkadaşıyla beraber akşam yemeği kazanacaktır. Yarışmada dereceye giren ilk 1000 kişiye sürpriz hediyeler verilecektir. Sürpriz hediyeler kazanan kişi, hediyesini en yakın İXORA KOZMETİK mağazasından kimlik gösterilerek alabilecektir. Yarışmacının usulsüz bir şekilde 3 oy hakkından fazla oy kullandığının tespit edilmesi ve belgelenmesi durumunda yarışmacı diskalifiye edilecektir. Kazanan yarışmacılar yarışma bittikten 2 gün sonra www.uckelimedeask.com sitesinde duyurulacaktır ve aynı zamanda kazananlara e-posta yoluyla bilgi verilecektir. Ödüller, yarışma sonuçlandıktan sonra en fazla 15 gün içerisinde kazananlara teslim edilecektir.
Evet okudum.. 2.'ye Ipad veriliyormuş. Pekte önemli bir durum değil gibi Smile Oy veren herkese teşekkürler Smile
Mesaj12.01.2012, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdim gitti murat hayırlı olsun Mr. Green

Mesaj12.01.2012, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
Teşekkürler abi sağolasın Smile
Mesaj12.01.2012, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
energy26 yazmış:
Teşekkürler abi sağolasın Smile

Wink Razz

Mesaj12.01.2012, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
baks-bani yazmış:

Evet okudum.. 2.'ye Ipad veriliyormuş. Pekte önemli bir durum değil gibi Smile Oy veren herkese teşekkürler Smile

Şuan birincisin hatırlatırım.

Önceki mesajları göster: