Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2011, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Flash Tasarım

Bir çok site design servisini veriyor ama bedav-sitem onlardan geri kalıyor. 10-15 hazır tema sunuyor. Bence yüzlerce sunmalı ve artı flash tasarım hizmeti verirse bedava-sitemin ilerlemesi için büyük bir adım olur. Saygılar ..
Mesaj14.11.2011, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel bir öneri
%100 katılıyorum

bizi illa css tasarım yapmak zorunda bırakıyorlar
Mesaj14.11.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

film-merkezzi yazmış:
çok güzel bir öneri
%100 katılıyorum

bizi illa css tasarım yapmak zorunda bırakıyorlar
aslında iyi olur ama ben herkesin kullandğı şeyi kullanmam .Kendime has birşeyler isterim.İsterse 10000 tassarım koysun ben yine kendi tasarımımı koyarım
Mesaj20.11.2011, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya ben tasarım yapamıyom
Mesaj28.11.2011, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile)))))))))))

O Tasarım çizmenin ustası.Siteme tıkla anlarsın Smile
Mesaj28.11.2011, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bedava-sitem kalıplaşmış bir sistemdir zaten tasarım istek bölümü vardr isteğinize göre tasarım çizdirebiliyorsunuz onun için bence fazla temaya gerek yoq iyi forumlar...
Mesaj29.11.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Yapmaması Daha güzel. HTML kodları Öğreniyorsunuz. Neden Derseniz BS Yüzünden HTML kodlarını Cözdüm El ile bile yazabilirim Smile

Siteme Girip Destek Olun Sizden Tek İsteğim bu.
Bana Yardım Edin. Sitemi Açtıralım Beni Yanlış Tanıyorlar.
Mesaj30.11.2011, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava hizmet veren hiçbir sitede flash tasarım'ı size hazır olarak vermezler...Ancak ücretsiz olarak hosting veren firmalar var onlar ile kendi yaptığınız flash tasarımı kullanabilirsiniz.Kolay Gele... Smile
Mesaj27.12.2011, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bana özel tasarım yapmayı öğretir misiniz lütfennn birkere css tasarımı yapmaya kalktım çok kötü oldu lütfen ama lütfen yardımmm
Mesaj30.12.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

--monster-high-- yazmış:
Arkadaşlar bana özel tasarım yapmayı öğretir misiniz lütfennn birkere css tasarımı yapmaya kalktım çok kötü oldu lütfen ama lütfen yardımmm
Crying or Very sad Idea Neutral Mad Very Happy Confused
Mesaj30.12.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Flash Tasarım

webmaster-sir yazmış:
Bir çok site design servisini veriyor ama bedav-sitem onlardan geri kalıyor. 10-15 hazır tema sunuyor. Bence yüzlerce sunmalı ve artı flash tasarım hizmeti verirse bedava-sitemin ilerlemesi için büyük bir adım olur. Saygılar ..
Mesaj14.01.2012, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence zaten herşey bedava ve cokk kolay.Bazı şeyleri kendimiz emek ederek elde etmeliyiz.
Mesaj14.01.2012, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arabesk-rep-geridonsun yazmış:
Bence Yapmaması Daha güzel. HTML kodları Öğreniyorsunuz. Neden Derseniz BS Yüzünden HTML kodlarını Cözdüm El ile bile yazabilirim Smile
aynen dostum Mr. Green