Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2012, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu: moderatörler duyun beniiiii

slm moderatör arkadaşlar size hiçbişekilde ulaşamadımmm http://madoneyapim.tr.gg/Film-izle.htm sitesinin kapatılmasını istiyorum uyarılarıma ragmen download yaptırıyo ayriyetten fragman değil full filim izletiyo gereğinin yapılmasını önemle duyuruyorum yoksa bize çoook büyük haksızlık oluyo
Mesaj17.01.2012, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu: HELAL OLSUN

MSJMİ NE ÖNEMSİYEN VAR NEDE BİŞE BUKADARDA OLMAZKİ ÜZÜLÜYORUM GERÇEKTEN ...
Mesaj17.01.2012, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Bs'de birçok download sitesi var neden bu kadar yakınıyorsun bu durumdan?
Mesaj17.01.2012, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu: haklısın

haklısın onu geçtim zaten ama full filim izletiyo ...
Mesaj17.01.2012, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu: haklısınız

kesinlikle haklısınız eğer öyle bişe varsa söyleyin bizde bilelim geçen ay 100 de yüz kendi üretimim olan sims 3 elbiseleri üzerine bi site açıp ordan download ettirebilirmiyim diye soru sordum böyle bişe yaptığınız an siteniz kapatılır yanıtı almıştım moderatörler tarafından ...
Mesaj17.01.2012, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar şöyle bi durum var adam yasal linkler kullanıyor proğram vs.
proğram indirme sitelerinin vediği tanınmış legal sitelerden alınan linklerle paylaşılmış tabi son karar modların ama herhangi bir cezayi işlem olacağını
sanmıyorum.. Nie bu kadar irdelediniz anlamadım ama Smile))
Mesaj18.01.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: selamlar

site kapatıldı download konusunu geçtik zaten FULL filim izletiyodu oda zaten yasak olan şeydi eğer izin verilseydi sitenin böyle devam etmesine yeni filimler ekliyecekti bize haksızlık olcaktı ... BUARDA KONU KİLİTLENEBİLİR ...
Mesaj18.01.2012, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selamlar

ahiskawomen yazmış:
site kapatıldı download konusunu geçtik zaten FULL filim izletiyodu oda zaten yasak olan şeydi eğer izin verilseydi sitenin böyle devam etmesine yeni filimler ekliyecekti bize haksızlık olcaktı ... BUARDA KONU KİLİTLENEBİLİR ...

iyide ozaman bedava-sitem'in %65'inin kapatılması lazım %65'i film sitesi Very Happy full filmler var Very Happy
Mesaj18.01.2012, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim : Kurallara uymak lazım Wink
Mesaj18.01.2012, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
bedavasitepaylasim : Kurallara uymak lazım Wink

uymak lazımda film izletmekde bi sorun olucagını sanmıyorum Smile adamlar kodu paylaşmış arkadaşlarımızda alıp sitesine eklemiş bunda sorun yokki ha sole bişe var kodu yasa dışı kaynakdan almışsa tabikide kapatılması lazım Smile
Önceki mesajları göster: