Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2012, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Muhteşem ßir İntro

İlk Başta Paylaştım ama foruma paylaşıldı görüldü 30 dk oldu paylaşım gelmedi hayla forumlara Sad ne oldu bilmiyorum....

Nese Ki sitemede koymuştum kodunu Laughing

Çoğu html paylaşım sitesinde sitelerimiz için introlar bulunuyor... ßunlardan biri ise Köpekli korumalı introdur ve bu intro güzel bir introdur ama oradaki en önemli resim olan köpek resmi kırılmıştır. ßu yüzden ufak tefek değişiklikler yaparak yepyeni bir intro yarattım....

Önizlemesi sitemde var önizleme resmi verdiğim linktede var

NOT: Resmin gittiği bağlantıyla oynamanıza gerek yoktur her sitenin anasayfasına ayarlanmıştı.
UYARI: Giriş resminde benim siteme özel yaptığım resim vardır o resmi değiştirerek başka bir giriş butonu ekleyebilirsiniz....

KODA BAK
Mesaj19.01.2012, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kadar mı kötü ya o kadar emek verip düzenledik bir yorumu çok görüyorsunuz... Smile
Mesaj20.01.2012, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmetingemisi yazmış:
O kadar mı kötü ya o kadar emek verip düzenledik bir yorumu çok görüyorsunuz... Smile

Neyini düzenledinki. Ortadaki resmi köpek gifini kaldırıp kendi yaptığın bir giriş resmi koymuşsun. Uğraş yok pek fazla bence.
Mesaj20.01.2012, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtiqi yazmış:
mehmetingemisi yazmış:

Neyini düzenledinki. Ortadaki resmi köpek gifini kaldırıp kendi yaptığın bir giriş resmi koymuşsun. Uğraş yok pek fazla bence.

köpek linki kırılmıştı ve orada çıkmayan bir buton vardı onları düzenledim Smile çok istiyorsan kendim daha güzelini tepeden tırnapa bana ait olanını yaparım
Mesaj21.01.2012, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteme gir bak intro nasıl yapılır öğrenin Smile

buda hazırlık çalışmasındaki intro
daha ileri düzey

http://www.youtube.com/watch?v=lxJmeJiAHAw
Önceki mesajları göster: