Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2012, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Sitemi silmiş neden olabilir tekrar ekleyebilirmiyim

merhaba arkadaşlar sitem yapıldığı günden beri 4 yıldır kayıtlıydı birçok index li ninkim vardı bugün siten google dan silinmiş sizce bunun seebi ne olabilir sitemi tekrar google a ekleyebilirmiyim
Mesaj20.01.2012, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Sa

Ekleyebilirsin ama sildiyse bidaha indexlemez sanırım bunu nedeni ;

sitenin tasarımını değiştirmiş olabilirsin. veya siten ile ilgili herhangi bi içerik sorunu olabilir .

en cok yasanan ; calıstı içerik yayınlıyosundur bu yüzden silmiştir bn boyle bılıyorum ./;
Mesaj20.01.2012, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sa

sunephecocuk yazmış:

sitenin tasarımını değiştirmiş olabilirsin. veya siten ile ilgili herhangi bi içerik sorunu olabilir .

en cok yasanan ; calıstı içerik yayınlıyosundur bu yüzden silmiştir bn boyle bılıyorum ./;

tamam arkadaşım sağolasın indexlemeyeceğinden eminmisin
Mesaj20.01.2012, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sa

yaprakhisar yazmış:
sunephecocuk yazmış:

tamam arkadaşım sağolasın indexlemeyeceğinden eminmisin

kardeş valla tekrardan indexlenebilir orası hiç belli olmaz benim aykutservis-com diye sitem vardı 2009 da açmıştım o sitemi support silmişti ama hala indexli belli olmaz yeni içerik eklersen belki tekrardan indexlenme olasılığı olabilir veya siteni google ye kayıt ettirmek için net üzerinden araştırma yapabilirsin böyle anlatımlar daha önceden vardı forumda ama konu başlığını bulamadım ne yazık ki. Rolling Eyes
Mesaj20.01.2012, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeniden eenirde indexlenirde sen merak etme kesin bişeye kızmıştır google Smile
Mesaj21.01.2012, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

İndexlene bilir kardes ama çalıntıdanda ola bilir biliyorsunki google amcanın botları öz içeriklere özen gösterir belkide çalıntı yada kaynak belitilmemiş bir içerkte arza çımıştır google amcada bunun indexini silmiştir ki bu bence olamaz gibi gelior ama en büyük ihtimal tbir deişiklik yapmışsındır botlarda güncellememiştir yada tarayıcından geçmişi silmişsndir bilir googlede olmayan bir siteye 5 kez girersen o senin İnternetine kaydedilir her yazışında çıkar
Önceki mesajları göster: