Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2012, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi gelişmiş yüzüyle degerlendirin

tasarım ve içerik hakkında yorum istiyorum.
Hergün 50-ile 100 arasında konu ekliyorum.

Yaklaşık 2000 konu yer alıyor sitemde. herkese simdiden tesekkürler. Smile
Mesaj27.01.2012, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarimin kotu fakat icerikten kurtariyorsun Smile
Mesaj27.01.2012, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım hep aynı dostum o üst kısımını ver bir başlık resimi yapayim url yi öyle ekle daha güzel olur
Mesaj27.01.2012, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu: s

hazır tasarım kullandığın için puanını kisiyorum ama içeriklerin gerçekten gûzel 10/6 bir an önce kendi tasarımını kullan
Mesaj27.01.2012, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence hazır tasarım kullanmak kesinlikle sorun değil, site güzel olduğu sürece tabi.

Siteyi ve içeriği beğendim ancak çok fazla reklama yer vermen puanını biraz kırdı diyebilirim. 10 üzerinden 7.5 veriyorum.
Mesaj27.01.2012, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu: i

torrentsepeti yazmış:
Bence hazır tasarım kullanmak kesinlikle sorun değil, site güzel olduğu sürece tabi.

Siteyi ve içeriği beğendim ancak çok fazla reklama yer vermen puanını biraz kırdı diyebilirim. 10 üzerinden 7.5 veriyorum.
lider 51 sitesini uzun süredir görüyorum benim bu ise başlamamın süresi 7 ay oldu 1ay sonrada bu site yi gördüm ogün bugündür aynı tasarımı kullanıyor bence sen bir an önce kendi tasarımını yapmaya bak.
Mesaj28.01.2012, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: i

kodcudost yazmış:
torrentsepeti yazmış:

lider 51 sitesini uzun süredir görüyorum benim bu ise başlamamın süresi 7 ay oldu 1ay sonrada bu site yi gördüm ogün bugündür aynı tasarımı kullanıyor bence sen bir an önce kendi tasarımını yapmaya bak.

Tasarıma Bu kadar Takılacagınızı bilmiyordum:)bu kadar yoruma karşılık değiştirmem şart oldu artık Smile saolun dostlar.Smile
Mesaj28.01.2012, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir tasarım ama daha iyi olabilirdi bence.... Very Happy İçerikte geliştirilmeli. Kolay Gelsin.
Mesaj30.01.2012, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Güzel bir tasarım ama daha iyi olabilirdi bence.... Very Happy İçerikte geliştirilmeli. Kolay Gelsin.

Eyvallah kardeş.Allahın izniyle daha iyi bi site olacagım Smile
Mesaj30.01.2012, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım uzun zamandır aynı Smile değiştir kardeşim güzel bir tasarım lazım sana en azından bir arkaplan resimi koy. içeriğe lafım yok başarılar.
Mesaj31.01.2012, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
tasarım uzun zamandır aynı Smile değiştir kardeşim güzel bir tasarım lazım sana en azından bir arkaplan resimi koy. içeriğe lafım yok başarılar.

tasarımla hiç ilgilenmedim içerik eklicem diye.neyse herkes tasarım değişmesi konusunda yorum yaptı.değiştireyim bari Sad)
Önceki mesajları göster: