Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2012, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: GAMİKA.TR.GG gibi bir site yapmak (SORU)

Arkadaşlar yardım edin www.gamika.tr.gg gibi bir site yapmak istiyorum.yani bir şey satınaldığında parası azalsın o eşyayı giysin vs.vs. Lütfen yardım edin.
Mesaj28.01.2012, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: GAMİKA.TR.GG gibi bir site yapmak (SORU)

imha-oyun yazmış:
Arkadaşlar yardım edin www.gamika.tr.gg gibi bir site yapmak istiyorum.yani bir şey satınaldığında parası azalsın o eşyayı giysin vs.vs. Lütfen yardım edin.

Buna en az 3 kere ben cevap verdim benim gibi bir sürü arkadaş olduğuna göre biraz forumu araştırısan buna yüzlerce cevap bulabilirsin. Evil or Very Mad
Mesaj28.01.2012, 19:08 (UTC)    

metin2-bilgisi yazmış:
imha-oyun yazmış:

Buna en az 3 kere ben cevap verdim benim gibi bir sürü arkadaş olduğuna göre biraz forumu araştırısan buna yüzlerce cevap bulabilirsin. Evil or Very Mad

Evet dediğin soğru belki paylaşmışsındır ama forumu didik didik aradım taradım detaylıca anlatan kimse yok Sad
Mesaj01.02.2012, 07:55 (UTC)    

imha-oyun yazmış:
metin2-bilgisi yazmış:
imha-oyun yazmış:

Evet dediğin soğru belki paylaşmışsındır ama forumu didik didik aradım taradım detaylıca anlatan kimse yok Sad

kardeş html ile yapılmış bir oyun tek tek tek ugrasıcaksın aynı konu 5 kere açılmazki
Mesaj01.02.2012, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Benim bildigim onlar script lerle oluyor.google ye oyun scriptleri yaz ara arastir bulursun.tabi kolay degil yapmak.

--
Via MebApp.com
Mesaj02.02.2012, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınız için sağolun ama sadece sordum bu kadar da sinirle yorum yapmayın ayrıca yaptım zaten ben sadece o eşyayı giymesini ve parayı azaltmayı sormuştum ama kendim buldum saolun
Mesaj03.02.2012, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kodunu buldum kaydet falan diyor üyelikler ayn!!!
Mesaj03.02.2012, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

gamika da bir sayfadan sayfaya geçiş yapıyor oysa kaydet yok ör:

oyuna başlıyınca 2.caddeye tıklayın ve 2 tane yer çıkıyor orada solda bir tane emlak var bu emlak e girin ve ilk çıkan evi alın aldıktan sonra sağ üst tarafta oyunu kaydet diyor oysa kaydettiği yok sadece adres yönlendiriyor ve bu adreste:

user1 veya user 2 veya user3 veya user4 veya user5 veya user6 veya user7 veya user8 veya user9 diye üyelikler veriyor ve hepsinin şifresi aynı:

123456

21 tanede vip yeri var oyn basit saçma ve aynı zamanda kolay ve kodlarını bir indirme programı ile sitenin sayfalarını indirip on text ile açarsanız kodlarını bulabilirsiniz ama ben kodları (c) copyright nedeni ile veremem .... YARDIM EDEBİLDİYSEM SEVİNDİM !!!
Mesaj03.02.2012, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınız için teşekkürler hepsini öğrendim bende zaten benim merak ettiğim nasıl kıyafet giydigiydi onuda kendim çözdüm Smile