Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2012, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Kodlama

Arkadaslar B-s Uyelerinin dikkatine

B-s Halki eskiden bukadar cimri degildi(Anlamiyorum Zamanlarina Kiyamiyolar heralde)

Forum Adeta durdu... KODLAMA,TASARIM ISTEK,SORUNLAR(Azda Olsa yardim eden var) Kimse Yardimci Olmuyor... Eskiden Gafikdizayn,Cizdzayn Yardimci Olurdu Simdi ise Prof. olanlar b-s den ayriliyor Ayrilmasalarda pek yardimci olmuyor.. Bu soruna Bi son konulmasi gerekiyordu Bu meselerleden dolayida Forumda SABIT BASLIK uzerinde istek yapilmiyor gorulmesi baslik aciliyor..

Bu isi bilenler Biraz BONKOR Olun lutfen
Mesaj04.02.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizde zor durumdayız kardeşim tasarım isteklerine yetişmek imkansız gibi bişey adamlar temaların 5 dakkada yapılduğını veya kodllandığını sanıyo sürekli isteklerini tekrarlayıp duruyolar bende nekadar yardım etmeye çalışsamda yetişemiyorum
Mesaj04.02.2012, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

PanPa Kodlucam Bana Laf Sokma Yaa Smile Çok İşim Var Çook
Mesaj05.02.2012, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

BlogSpıker:Panpaaa kodlucam dıosun bıse yapmıosun sattın benıı Smile

PınokıSende haklısın ama yanı kodlama cok ıyı acıklayan Detaylı Bır VIDEO Konsa belkıde daha kolay olabılır
Mesaj05.02.2012, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
BlogSpıker:Panpaaa kodlucam dıosun bıse yapmıosun sattın benıı Smile

PınokıSende haklısın ama yanı kodlama cok ıyı acıklayan Detaylı Bır VIDEO Konsa belkıde daha kolay olabılır

Zaten bir sürü video var ama çoğu insan uğraşmaya üşeniyor kodlama kolay bir şey değil bende biliyorum ama uğraşmadanda bişey olmaz