Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2012, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu: beni banladınız hiç cevap veremedim

arkadaşlar tmm sitelerini kapatmış olabilirim ama ne olcak altı üstü 1 gün mk ölmezsiniz ayrıca ıp adresini bulan hackerlara helal olsun probix açtım mk nerden buldun ıp adresimi Very Happy
Mesaj06.02.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: beni banladınız hiç cevap veremedim

kissmeatiful02 yazmış:
arkadaşlar tmm sitelerini kapatmış olabilirim ama ne olcak altı üstü 1 gün mk ölmezsiniz ayrıca ıp adresini bulan hackerlara helal olsun probix açtım mk nerden buldun ıp adresimi Very Happy

1-) Forumda küfretme
2-)Siten Kapatılacak
3-)Pcni çökertmeye çalışacağaım (başaramassam abiler var)!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj06.02.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

her zaman beklerim ben burdayım Very Happy yaparsan helal olsun ama senin bana bir ıp adresi vermen le senin pc anında gider çömez seni
Mesaj06.02.2012, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ..

kissmeatiful02 yazmış:
her zaman beklerim ben burdayım Very Happy yaparsan helal olsun ama senin bana bir ıp adresi vermen le senin pc anında gider çömez seni

Sen kendini ne sanıyon. Offline yapınca eline ne geçti? 24 saat sonra açılacak zaten. Git oku adam ol.
Mesaj06.02.2012, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: lan sktr gt

lan denelik bi saldırı yaptık altı üstü bi zarar vermedim birinizim bişeyini çalmadım sitede kural 1000 ping gelince kapanır sitede ping atma diye bişey görmedim op dakar baktım okudum
Mesaj06.02.2012, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lan sktr gt

kissmeatiful02 yazmış:
lan denelik bi saldırı yaptık altı üstü bi zarar vermedim birinizim bişeyini çalmadım sitede kural 1000 ping gelince kapanır sitede ping atma diye bişey görmedim op dakar baktım okudum

Üslubunu takınıp konuş. Zaten modlar gerekeni yapacak.
Mesaj06.02.2012, 19:54 (UTC)    

kissmeatiful02 yazmış:

80.190.202.44 ip nolu kardeşim akıllı oll..
Mesaj06.02.2012, 20:05 (UTC)    

evrenseleglence yazmış:
kissmeatiful02 yazmış:

ne oldu ıp adresimi buldun ne yapabilirsin en fazla banamı saldırcan dosyamı atcan çömez
Mesaj06.02.2012, 20:11 (UTC)    

kissmeatiful02 yazmış:
evrenseleglence yazmış:
kissmeatiful02 yazmış:

ne oldu ıp adresimi buldun ne yapabilirsin en fazla banamı saldırcan dosyamı atcan çömez

Ben atmak bilmiyorum. Ama var bir iki hacker abiler artık truvamı atar dosyamı atar ana kart mı yanar bilmem..
Mesaj06.02.2012, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm hacker arkadaşlarına slm söle :Dgirebiliyorlarsa söle girsinler pc me Very Happy
Mesaj06.02.2012, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Tamam Beyler Bu Konu İnci SözLük Yazarı Tarafından Okundu Yani Ben Tamam Susun Kesin Daha Fazla Uzatmayın Senin İp ni Buldum Kiss Adam Ol Girmiyim Pcne.
Mesaj07.02.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kissmeatiful02 yazmış:
tmm hacker arkadaşlarına slm söle :Dgirebiliyorlarsa söle girsinler pc me Very Happy

girmek çok zor kanka eset antivirüs kullan pcene girmeye çalışanın ıpını sana veriyo Wink

kanka niye çökelttin gercekten üstün lamerdin lamer oldun Laughing Very Happy
Mesaj07.02.2012, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bişişim suçlarına sikayet yolladım geçmiş olsun kissme
Mesaj07.02.2012, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanka ananı avradını nese benide çökeltti Very Happy dikkat edin içinden geldini çökeltiyo Very Happy nese sitede bi bok yoktu..
Mesaj07.02.2012, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Önceki mesajları göster: