Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ücretli sitesi olan kaç kişiyiz

evet arkadaşlar merak ettim burda kendini geliştirip ücretli site alan kaç kişiyiz bakalım
Mesaj09.02.2012, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim toplam 5 tane alan adım var 3 tane sitem var. ücretli yani
Mesaj09.02.2012, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretli sitem yok ama istesem açarım zor bir şey değil.
Mesaj10.02.2012, 00:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 tane vardı kapandı Razz
Fakat 2 tane domainim hala duruyor. İleriki aylarda tekrar açacağım.
Mesaj10.02.2012, 00:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir web sitesi açacaksanız blog vs.. yerine forum açın linux domain paketlerini alın myBB kurun tasarım ve logosunu yapın alın size süper bir site daha ne istiyorsunuz Smile
Mesaj10.02.2012, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy sanırsam 9 tane var
Mesaj10.02.2012, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
Bir web sitesi açacaksanız blog vs.. yerine forum açın linux domain paketlerini alın myBB kurun tasarım ve logosunu yapın alın size süper bir site daha ne istiyorsunuz Smile
Smile iyi hoş diyorsunda , her forum tutmuyor , ayrıca şu anda dediğin yöntem ile en fazla 50 tlye mal oluyor ama öyle değil.. Ha bir joomla kurucam dersen fazla bile. Ama bir forum kendi kendine gelişmez. Belli bir miktarı gözden çıkartman lazım. Post kasılacak , reklam verilecek , seosu yapılacak , cart curt.. Yoksa adam gelip senin foruma üye olmaz Smile 1905ua1905' e sor iyi bilir , daha yeni açtı , en az 500 lirası gitti adamın Smile
Mesaj10.02.2012, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya aslında benim bu konuyu açamamım sebebi benimde paralı siteye geçmem oldu ama pek bilgim yok bu konuda bana bu konuda yardımcı olucak arkadaşlar öm atsın sitelerinin 1 yıl bangır bangır reklamını yaparım
Mesaj10.02.2012, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
helpend yazmış:
Smile iyi hoş diyorsunda , her forum tutmuyor , ayrıca şu anda dediğin yöntem ile en fazla 50 tlye mal oluyor ama öyle değil.. Ha bir joomla kurucam dersen fazla bile. Ama bir forum kendi kendine gelişmez. Belli bir miktarı gözden çıkartman lazım. Post kasılacak , reklam verilecek , seosu yapılacak , cart curt.. Yoksa adam gelip senin foruma üye olmaz Smile 1905ua1905' e sor iyi bilir , daha yeni açtı , en az 500 lirası gitti adamın Smile

Kanka senin 500Tlden fazla gittiği günleri iyi biliyorum.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj10.02.2012, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
online-games1 yazmış:
helpend yazmış:

Kanka senin 500Tlden fazla gittiği günleri iyi biliyorum.
Very Happy bir sen biliyorsun zaten kanka ne çektiğimi Very Happy Ama boşa yatırım yapmam biliyosun Smile
Mesaj10.02.2012, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 tane vardı forum tam tutmuştu üyeler geliyordu önce hacklendi daha sonra hosting kapandı .)
Mesaj10.02.2012, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
1 tane vardı forum tam tutmuştu üyeler geliyordu önce hacklendi daha sonra hosting kapandı .)
Valla hocam hacklendiyse , hosting firmasına mesaj atınca geri veriyor diye biliyorum..
Mesaj10.02.2012, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
bedavasitepaylasim yazmış:
Valla hocam hacklendiyse , hosting firmasına mesaj atınca geri veriyor diye biliyorum..

hosting saçmaydı Smile ondan dolayı onuda hacklediler zaten bedava verilmişti bana bi metin2 serverleri vardı onu büyük bir forum sitesinde reklam ettiğim için verdiler Smile .tk'lı bir forumdu Very Happy
Mesaj10.02.2012, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

14 tane ücretli sitem var,yarın 1 tanesinin süresi bitiyor.. Razz
Mesaj11.02.2012, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 Tane var yeni açtık www.bipixel.net oda Smile Nasip olursa tema kodlayıp satmayı düşünüyorz Smile
Önceki mesajları göster: