Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarim Yapilir

Tasarim Yapmyi Cozdum

Herkeze Bir Sartla Tasarim Yapilir Oyu Verin Ozelden Mesaj Atin Reklami Yana Alrak Tasarim Yapilir

http://www.owebyarisiyo.tr.gg/Anketler.htm BANA OYVERIN OZELDEN MESAJ ATIN Tasarimniz Ozelliklerini Formu doldurun

FORUM
----------------------
1= BLOG-FORUM-KISISEL=
2=RENGLER=
3=Tasarimin Benzer Bir Resim=
4=Logo=

Acil Tasarim 1 Gun sonra cok yogunluk oluyor ...

Mesaj09.02.2012, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İİ Panpa
Mesaj09.02.2012, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarim Yapilir

bs-cim yazmış:
Tasarim Yapmyi Cozdum

Herkeze Bir Sartla Tasarim Yapilir Oyu Verin Ozelden Mesaj Atin Reklami Yana Alrak Tasarim Yapilir

http://www.owebyarisiyo.tr.gg/Anketler.htm BANA OYVERIN OZELDEN MESAJ ATIN Tasarimniz Ozelliklerini Formu doldurun

FORUM
----------------------
1= BLOG-FORUM-KISISEL=
2=RENGLER=
3=Tasarimin Benzer Bir Resim=
4=Logo=

Acil Tasarim 1 Gun sonra cok yogunluk oluyor ...

Bu Biraz Rüşvet Gibi Olmuş Sanki? Arkadaşım Tasarım Yapmak İstiyorsan İçinden Geldiği İçin Yaparsın Çıkar İçin Yapmak Adil Olmuyor.O Yarışma Yani Site Değerlendırılmeden Oy Veriliyor vede Bu Adil Birşey Olmuyor Değil mi ?
Mesaj10.02.2012, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adil mi ? Yarismayi nicin yapiyorlar bliyormusun ?
Mesaj10.02.2012, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:

Ne Icın Yapılıyormuş ?? Açıklarmısın Bakalım. Senın Yaptıgın Rüşvete Giriyor Tasarım Yaparım Ama Oy Verın Bu Ne Oluyor
Mesaj10.02.2012, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

raponer yazmış:
bs-cim yazmış:

Ne Icın Yapılıyormuş ?? Açıklarmısın Bakalım. Senın Yaptıgın Rüşvete Giriyor Tasarım Yaparım Ama Oy Verın Bu Ne Oluyor

Tasarimi Millet Taniniyim Siteme Fazla Kisi Girsin Hit Yapiyim Diye yapiyorlar bende bole yaparak isteklerini gerceklestiriyorum //

Mesaj10.02.2012, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
raponer yazmış:
bs-cim yazmış:

Tasarimi Millet Taniniyim Siteme Fazla Kisi Girsin Hit Yapiyim Diye yapiyorlar bende bole yaparak isteklerini gerceklestiriyorum //

Bu Dediğin Tanıma Amacı Değil Yarışmalarda Rusvet Oluyor Smile) Onlar Tanımak Icın Yapıyor Sende Rüşvet İçin.
Mesaj10.02.2012, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

raponer yazmış:
bs-cim yazmış:
raponer yazmış:
bs-cim yazmış:

Bu Dediğin Tanıma Amacı Değil Yarışmalarda Rusvet Oluyor Smile) Onlar Tanımak Icın Yapıyor Sende Rüşvet İçin.

He he Tamam Sen haklisin Idea

Mesaj10.02.2012, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

raponer yazmış:
bs-cim yazmış:
raponer yazmış:
bs-cim yazmış:

Katılıyorum Wink
Mesaj10.02.2012, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda bu tür başlıklar yasaktır..! Eğer yardımcı olmak istiyorsanız sabit başlıkta karşılıksız yardımda bulunun..!

Ayrıca böyle adaletsiz olarak kazandığın yarışma vicdanını rahatlatır mı?
Neyse..
Bir moderatör görürse kilitler zaten...
Mesaj11.02.2012, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Forumda bu tür başlıklar yasaktır..! Eğer yardımcı olmak istiyorsanız sabit başlıkta karşılıksız yardımda bulunun..!

Ayrıca böyle adaletsiz olarak kazandığın yarışma vicdanını rahatlatır mı?
Neyse..
Bir moderatör görürse kilitler zaten...

Uyarın Icın Sagol ...